Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az utakat most is szórják...

Az utakat most is szórják sóval vagy valamivel ami károsítja az autót?

Figyelt kérdés
Csak, mert már ugye valami változott, hogy nem használhatnak sót vagy mi. Viszont olvadni meg olvad valamitől...
2012. dec. 26. 20:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Erről van szó a fényezést meg lehet védeni esetleg vaxolással.

Na meg az eső se mossa ám le :D Max a tetejét...

2012. dec. 27. 15:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát de nem is arra gondoltam, hogy tök drágán autómosóba. 200 forintból lemosom róla minden havas napon a sót meg egyéb vackokat, magasnyomásúval, attól nem lesz semmi baja a fényezésnek!
2012. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Milyen magasnyomásu? A rendes magasnyomásuval el lehet távolítani még a festéket is az autóról.
2012. dec. 27. 23:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Kézimosóban ha úgy tetszik. Ami a benzinkutaknál van. Nem kell állandóan több ezerért lemosatni. CSak az a lényeg, hogy a sok trutyi ne maradjon az autón. Ami nem tesz jót neki. Mindig is használtam télen-nyáron az autót, csöppet se károsodott a fényezés. Arra a hülye sószóróra meg azért voltam dühös, mert tök egyedül voltunk az úton, mármint ő meg én, de jutszt is telibekúrta sóval az autómat.
2012. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!