Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha németországban van kint...

Gergely8922 kérdése:

Ha németországban van kint rokonom pl apum megtudom azt csinálni hogy az ő nevére veszük az autót és üzemeltetői szerződést kötünk:? és így kilene kerülve a regisztrációs adó.

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha német vagy kettős állampolgár akkor igen,ha csak kint dolgozik,és ezt tudja igazolni lakcímkártyával,munkahelyi igazolással,érvényes biztosítással,mindezt fordító iroda által hivatalosan lefordítva,ebben az esetben 30 napig tartózkodhat itthon,ha nem tudja akkor 1napig.Két ismerősömet büntették meg a lefordítás hiánya miatt 40eFt-ra,én is Angliában dolgozom,én megtettem.De ha nem a te neveden van a külföldi rendszámos autó,300eFt is lehet a bírság.
2012. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Nem lenne kikerülve az adó, mivel idegen rendszámú autóval már nem lehet így itthon közlekedni. Nézz utána


Írni meg tanulj meg, ugyanis a "megtudom" és a "meg tudom csinálni", és a "kilene" meg a "ki lenne" nem ugyanaz...

2012. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2012. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!