Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy simson sr 50...

Megéri venni egy simson sr 50 -est?

Figyelt kérdés
Érvek , ellenérvek kellenének , mennyi a végsebessége ? Kezdő motornak megfelel ? Van valamilyen típus hibája ?
2012. dec. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A blokkja ugyan az mint az s51-nek. Az üléspozíciója nagyon jó, kényelmes. A váltót máshogy kell kezelni a robogó forma miatt. (így bírták megoldani) A váltókart nem fel-le kell mozgatni hanem előre-hátra. A rudazat szokott néha eltörni.
2012. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam , hogy más hogy kell váltani ! Köszönöm ! Nehezebb így váltani vele ?
2012. dec. 15. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem vezettem, csak olvasgattam róla mikor még én is Simson vásárlás előtt álltam. Nem hiszem hogy sokkal nehezebb lenne váltani, csak megszokást igényel. (Végül S51 Endurót vettem.)
2012. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó motornak tartom mint a simsonok nagyrészét. Egyedüli dolog ami nem tetszik, hogy aránytalanul drága. És ráadásul kiskerekű de ha kifogsz egy jó vételt akkor jól jársz vele. Nemrégen láttam 45 ezerért egy hibátlan állapotút csak rózsaszín volt.
2012. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!