Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel nem indult be a kocsi,...

Reggel nem indult be a kocsi, most meg az önindító kattog. Ha ráütök segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggel nem indult be a motor, az önindító tekert de nem történt semmi. Apukám átjött megnézni, az egyik saru meg volt lazulva, meghúzta, megmérte, töltés rendesen van benne. Mire kész lett addigra az önindító már nem tekert csak kattant egyet.

Olvastam hogy valami felakad vagy beragad rá lehet ütni és hétha elindul.


Szerintetek? Megpróbáljam?


Nagyon kéne a kocsi, és sajnos nincsen segítségem, egyedül vagyok két kisgyerekkel, szerelőre nem nagyon van most pénz.


Egy 96os 3 ajtós Suzuki.


2012. dec. 10. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért megpróbáljuk tölteni az aksit?
2012. dec. 10. 14:00
 12/15 anonim ***** válasza:
töltsd ... az autót tedd négyesbe és kicsit lökd meg, hogy forduljon egyet a motor ... még a ladáknál volt anno, hogy holtponton állt meg és nem bírt vele az önindító
2012. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a 11,8 volt az nagyon gyenge az önindítónak!Töltsétek fel az akkut és meglátod hogy be fog indulni az önindítót meg ne nagyon ütögesd mert alumínium a burkolata és rendkívül könnyen törik és akkor egy aksi töltés helyett új önindítót kell venni ami 20-30 ezerbe is kerülhet!!!
2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Lett segítségünk, be lett húzva az autó, ahogy elindult, rögtön járt a motor.

Sajnos meg a szerelőhöz megy, de azért köszönöm a segítséget.


Azért visszaírok, mi lett a gondja a kocsinak ha érdekel Titeket.


Mégegyszer köszi:) ment a zöld mindenkinek!

2012. dec. 10. 14:15
 15/15 A kérdező kommentje:

a behúzó mágnes ment tönkre.


Ki tudtam fizetni a szerelőt is. Karácsonyfára is marad.


Aki meg csak rugdosni tud, hasonlóan szép karácsonyt kívánok neki!

2012. dec. 10. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!