Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladába miylen széria kagyló...

Ladába miylen széria kagyló ülést lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lada 2107-emben szeretném lecserélni a gyári első üléseket, és nem tudom milyet tegyek bele, de valami egészen kagylósítottat szeretnék beletenni, de nem kagylóüülést.. csak nem tudom éppen milyenek vannak, mik már nagyon kagyló, d emég szééria ülések, és ladába beépíthetőek...



2012. dec. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel olyat ami tetszik és belefér. Aztán vagy kiszeded a gyári ülést és átműtöd róla a síneket az újra, vagy szerzel az üléshez alsó sínt is, és kiszeded a gyári és lecsavarozod, vagy gyártasz/gyártatsz egy konzolt a kettő közé.
2012. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod, rendkívül hasznos volt :) .. csak a kérdésem az volt, hogy miyln üléseket szoktak beletenni?.. milyen márkájú autóból :)
2012. dec. 11. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag olyanból, amire pénzed van, és belefér. Ez a Mitsubishitől az Aston Martinig terjed, nincs megkötve. Például egy M3-as BMW-é is belemegy, kérdés van-e rá pénzed.


Szóval lehet úgytűnik nem a kérdésedre válaszoltam, pedig de. :)

2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ebben teljes mértékben igazad van :) ... akkor úgy mondom, hogy 2 ülésért 20-25e-nél többet nem szívesen adnék :) ... így remélem kicsit már lekorlátoztam :)
2012. dec. 11. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát bontóban nézegess közel akkor utastérrel rendelkező autók üléseit, biztos találsz jó állapotú üléseket, csak keresni kell.. de legalább olcsó lesz :)
2012. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát de 07be "kagylók" vannak annál gyáribb nincsen...:)
2012. dec. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!