Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok 150ezerig?

Figyelt kérdés

Havi max 200 km-re kellene és nincs semmi igényem, csak az, hogy azért nézzen ki valahogy. Én Ladákat nézegttem eddig, meg Skoda Favoritot, de más elképzelésem nincs.

Annyi, hogy van a szüleimnek kocsija, de ha együtt akarunk valahova menni és vinni a barátnőmet, meg az öcsém az övét, akkor nem férünk el, ezért vennék egy olcsó kocsit. Egyszerű, olcsó kocsi kellene. A 150ezerig mehet az ár, 200ezrem van összesen. Később fenn tudom tartani, csak többet nem szeretnék kocsira áldoni, mert keveset használnám.


2012. dec. 5. 17:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A Panda és a Maruti sem jó. Azok még kisebbek mint a 120-as Skoda. Ritkán járnék vele, de akkor 4-en mennénk, ezért gondoltam a Skoda Favoritra, vagy egy Ladára. A 2 köött gondolkozok, nekem igazából a Lada jobban tetszik, de a Favorit sem lehet rossz. Most még döntésképtelen vagyok, a fogyasztása miatt a Favorit felé húz a szívem, mert jó 2 literel kevesebbet eszik, de én keveset használnám, így nnyira nem jönne ki a különbség, a Ladák meg mindig is tetszettek. 2101-től 2107-ig mind tetszik. A Felícia szerintem egy eléggé csúnya autó kívül és belül is, ezért húzok inkább egy 1990 körül gyártott kocka Lada felé, mert az már nem is annyira öreg.
2012. dec. 5. 21:05
 12/13 weltmaister ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Peugeot 205-öst. nagyon jó kis autók jó fogyasztással és már 150-ért korához képest tip-top autót kapsz.
2012. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A lada az szép?Szerintem a varburg után a legrondább.Belülről látom magam elő a szétrepedt kárpitokat.

Ezekben nincs szervo tapasztalatból mondom a skodának könnyebb tekerni a kormányát.

Egyébként amig a tesók nem szoktak rá az opelvectrára és tsa.addig mind ladával járt.

2012. dec. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!