Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok 150ezerig?

Figyelt kérdés

Havi max 200 km-re kellene és nincs semmi igényem, csak az, hogy azért nézzen ki valahogy. Én Ladákat nézegttem eddig, meg Skoda Favoritot, de más elképzelésem nincs.

Annyi, hogy van a szüleimnek kocsija, de ha együtt akarunk valahova menni és vinni a barátnőmet, meg az öcsém az övét, akkor nem férünk el, ezért vennék egy olcsó kocsit. Egyszerű, olcsó kocsi kellene. A 150ezerig mehet az ár, 200ezrem van összesen. Később fenn tudom tartani, csak többet nem szeretnék kocsira áldoni, mert keveset használnám.


2012. dec. 5. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Skoda 120. 150 ezerért már elég jókat árulnak. Ha értesz hozzá akkor nem lesznek vízforralási bajok vele.
2012. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket és nagyon hasznos. Ez is azt támogatja bennem, hogy a Skoda Favorit jó választás lehet, de megtetszett a Daewoo Racer is. Skoda 120-at nem szeretnék, annál kicsit nagyobbra gondoltam, meg nekem nem is tetszik.
2012. dec. 5. 18:27
 4/13 taki9333 ***** válasza:
Skodát, Daewoot mint szerelői tapasztalatból mondom h szerintem jobb ha kihagyod, inkább lada, de vannak olcsón opelek és Volkswagenek is, azok lennének a legjobbak ha rám halgatsz
2012. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 taki9333 ***** válasza:
és azok aránylag nem esznek sokat:)
2012. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben Ladát vennék, pedig nem szívlelem annyira őket.
2012. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Maruti
2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerű és nem túl drága:

[link]

2012. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A Skodat javaslom,nekem felicia van 1.3mpi ,6-6.5 litert eszik.Igénytelen mint a teve ,szarér húgyér van hozzá alkatrész.

Ha van benne olaj+víz nem bírod kinyírni.Ugyanaz a motor a favoritban mint a feliciában csak tettek rá egy WV injektort.

Ladát sosem szerettem,a dévot felejtsd el drága hozzá az alkatrész meg nem ér egy kalap bódiszilvát sem.

2012. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9/9 vagyok a Fiat panda is hibátlan!
2012. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!