Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letudnátok írni az autó...

Letudnátok írni az autó márkáknak a vezetőjüket/ (fő-fő) igazgatójukat és a székhelyüket (házszámra, emeletre pontosan)?

Figyelt kérdés

Főleg ezeknek:Volvo,BMW,Mercedes,Ford,Mithsubisi,Mazda,Toyota,Subaru,Scania,Man,Fiat,Porsche,Ferrari,Volkswagen.

Közben én is keresem őket természetesen de jobb lenne minél előbb



2012. dec. 3. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de kitört belőlem a röhögés....

hány éves vagy?

2012. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 amúgy meg megöl a kíváncsiság....Miért?
2012. dec. 3. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ugye nem gondolod, hogy ezt valaki neked kigyűjtögeti? :D

sejtettem, hogy kisfiú vagy még, olyan butaságot kértél.... házszám, emelet... :D


menj a márkák honlapjára és keresgélj, ha fent van az igazgató fent van, ha nincs nincs


egyébként fel akarsz menni hozzájuk látogatni, vagy mi? vagy netán levelet írni, hogy karira küldjenek neked autót? szerintem hónapok múlva kapnál egy semmitmondó levelet max.

2012. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy vannak itt még talpig becsületes emberek akik veszik a fáradságot és a polgártársának a türelmét tartja szemelőtt...., dehát...én sem fűztem hozzá sok reményt :D amúgy technikára kőne ha volna
2012. dec. 3. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod, Wiki a barátnőd!
2012. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy te is házi feladatot akarsz íratni másokkal?


legyél talpig becsületes, és dolgozz meg a leckédért

2012. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Politikusok, maffiózók, cégvezetők, lottómilliomosok, tanácsadók - már amelyik (ez mindenre igaz).

Tessék, adtam egy pár ötletet, ami alapján elindulhatsz.

Na mit kapok ezért? :)

2012. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A piece of my heart :D

...helyett egy virtuális pacsit :)

2012. dec. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!