Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf 2 1.9 TDI nagyon sok...

VW golf 2 1.9 TDI nagyon sok embernek van, milyen tuningolási lehetőségek vannak motor ügyileg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Eladod a fenébe, és veszel egy autót.
2012. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért is, neked milyen autót van?
2012. dec. 23. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit észre is lehet venni az a nagyobb turbo,ami drága, úgyhogy lényegében semmi ami ér is valamit.
2012. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elsőnek olyan autója van, ami hasonló teljesítményre képes, de nem romlik el minden sarkon, és nem halsz meg benne a legelső balesetnél. Mondjuk egy 4-es Golf.
2012. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok: Saab 9-3 típusú gépkocsim van, és egy 3-ms Golf áráért vettem. Kényelmesebb, erősebb, felszereltebb, biztonságosabb, mint a Golf.
2012. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak a golffal megsérteni, de nagyjából igazat mondtam a típusmegnevezésen kívül. Azért mondtam golfot, hogy valamivel illusztráljam egy golfos értékrendjében, hogy milyen autóra gondolok.
2012. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 team válasza:
1.9 tdi gyárilag nincs ,mk3-as golfokból szokták átépíteni a motort...tuningolási lehetőség rengeteg van miven 2-es golfhoz nagyon sok dolog van szerintem egy ültetés,könnyűfémfelni kb. ennyit raknék bele motornak meg elég az a 1.9 tdi bővel maximum ha lenne pénzem turbóra akkor rs shopban 150e lehet kapni vagy használtam biztos hogy van ..
2013. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy chip tuning is érezhetően tud teljesítményt adni. Nagyobb turbó ahozmár dukál egy nagyob cooler is porlasztó csúcsok. Egy öblösebb kipufogó rendszer hogy ne legyen nagy az egt ez mellé persze egy kevlár szinter kuplung. Ajánlott a nagyobb fék beszerelése is ha drasztikusan nő a teljesítmény. 1.9 böl 200 250 loeröt ki lehet hozni azt elbirja a motor 300 felett mar kell pd belső kovácsolt dugatyu na meg persze erősebb lendkerék csavarok. Az első valoszinuleg egy suzukit vagy dacia logant hajt
2023. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!