Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék autót vezetni...

Hogyan tudnék autót vezetni valami módon?

Figyelt kérdés

Olyan rossz kedvem van az miatt, hogy letettem a jogsit 1 hete és nincs autóm. :(

Annyira vezethetnékem van hogy nem igaz.... bárcsak legalább 20 percet vezethetnék,bármit megadnék érte.

Apu dolgozik egy cégnek és haza jár természetesen a céges autóval.Már egyszer mentem vele, de mellettem ült persze.Ha nem ülne mellém, nem is adná oda.

Mit kellene csinálni?


2012. nov. 19. 21:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen ám, csak tudod..tényleg félő hogy apa céges autójával megbüntetnek a zsaruk, hiába van jogsim... :/ ..Nekem még ez a lehetőségem sincsen.

De hogyan tudnék autót venni ha nincs pénz? Sehogy...

Nagyon rossz érzés...

2012. nov. 19. 21:36
 12/21 anonim ***** válasza:

Első világbeli problémák...

Sztem először is azon aggódj, hogy minimálbérért dolgozol.

2012. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérd el egy haverét egy körre.
2012. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért igaza van apádnak hogy nem adja oda a kocsit hogy egyedül vezesd, egy hetes jogsival még nem igazán kellene egyedül menned forgalomba, főleg cégessel mert azt alapból nem vezethetnéd. Én is vezettem már céges autót, saját célra, a munkáltatómtól kértem el mert nagyon kellett, csak a benzint kellett kifizetnem, és kötekedtek a rendőrök pedig minden papír megvolt, plusz még alkalmazott is voltam a cégnél.

Ez így részben érthető, de nincs ismerősöd aki esetleg elmenne veled vezetni? Vagy valami?

Én amikor megkaptam a jogsimat 4 éve, akkor én nem mentem egyedül vezetni, tesóm autóját használtam, de vagy a tesóm ült mellettem, vagy apám, azóta már enyém lett az autó, gyakorlásnak jó volt, hogy rutint szerezzek vele, mert már öreg autó, igaz kicsit felpofoztam azóta meg minden.

Nem tudom én azt mondom egyenlőre apáddal vezess mindenképp, hogy legyen rutinod meg azért magyarázzon is mert nem mindegy mit tanulsz az autós iskolába, és mit a kinti életben, mert teljesen más egyes vezetők viselkedése kint az utakon, és jobb hozzájuk alkalmazkodni, nem azt mondom hogy szegj meg minden szabályt, pontosan hogy ne szegd meg őket, de ha esetleg lassabban haladsz pl 50 helyett 40 el vagy kevesebbel mész arra is figyelni kell hogy azért tartsd a tempót, mert bizony a lassabb vezetésért is büntetnek ám, plusz az is baleset veszélyes, de ezt csak rutinnal fogod megtanulni, ahhoz hogy elkezd kell hogy legyen melletted valaki még egy jó darabig, tehát egyedül még ne akarj vezetni.

2012. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező! Vagy vegyél valami vackot. Pl. Lada, Suzuki, kis Renault clio - ez is ilyen 150 ezer ft kb. vagy pedig kölcsönözz autót. Esetleg lopj egyet, de azt csak úgy mókából használni nem ajánlom.
2012. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ott van az átíratás,biztosítás,eredet vizsga...,bármely autóra rá kell számolni +100.000 forintot.

Na mindegy majd lesz valahogy.Köszöntem a komikat

2012. nov. 20. 11:12
 17/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el spórolni kocsira. Más megoldást itt nem fogunk tudni mondani. 250ezer forintból a nevedre írt kocsid is lehet. Ez a mai világban egy autóért nem nagy összeg. Tudom, hogy nehéz félrerakni, de így látatlanban nem is lehet mást tanácsolni.
2012. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát igen,igazad van... köszönöm szépen.Mindenképpen kell kb 250-260 ...
2012. nov. 20. 20:03
 19/21 98dani98 válasza:

PL:jelentkezz be tesztvezetésre márkaszervízekbe így akár drága autókat is vezethetsz csak a probléma hogy rövid ideig

de pl ha nincs sok pénzed de azért szánsz rá vmennyit akkor bérelhetsz autót vagy vegyéél 40ezerért egy fiat polskit oszt tekerheted a 24 lovat

2012. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 bp1985 ***** válasza:

jól vezetek?


Ezt még gyorsan felejtsd el. A céges kocsit meg jó hogy nem adja oda friss jogsival... Majd akkor irogass ilyet, hogy jól vezetsz, ha legalább 100 e km-et levezettél baleset nélkül. Bár még akkor sem.

2012. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!