Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék autót vezetni...

Hogyan tudnék autót vezetni valami módon?

Figyelt kérdés

Olyan rossz kedvem van az miatt, hogy letettem a jogsit 1 hete és nincs autóm. :(

Annyira vezethetnékem van hogy nem igaz.... bárcsak legalább 20 percet vezethetnék,bármit megadnék érte.

Apu dolgozik egy cégnek és haza jár természetesen a céges autóval.Már egyszer mentem vele, de mellettem ült persze.Ha nem ülne mellém, nem is adná oda.

Mit kellene csinálni?


2012. nov. 19. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
A legegyszerűbb mód: VEGYÉL EGYET! :)
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Minimálbérből lehetetlen + még élj is meg. :(
2012. nov. 19. 21:11
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Gyere ki dolgozni külföldre.Én gyorsan összedobtam a pénzt egy 2006-os Passatra.

Hidd el jobb itt kint.

2012. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha lennél olyan kedves és elintéznéd nekem cimbi, már mennék is.Privibe írhatnál.Persze csak reménykedem.Meg attól függ mi a meló és hogy van a fizu.Írd már le privibe légyszíves.Tényleg jó lenne :/
2012. nov. 19. 21:20
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként az normális ha faterom nem enged el egyedül a közértbe autóval,annak ellenére hogy jól vezetek? Rosszul esik picit.
2012. nov. 19. 21:22
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Örülj neki hogy van melód. :) Első körben.


Második körben valóban menj el külföldre melózni ha teheted,és itthon nincs tisztességes fizetésed (jó, nekem sincs, meg senkinek) 5x ennyit fogsz keresni alsó hangon.


Ugyanis sok lehetőséged nincs, a céges gépet amúgysem adhatná át faterod, rendes tőle hogy ennyit megengedett, sofőrnek nem vesznek fel "0km-esen", szóval csak az maradt hogy összerakod minimálbérből egy autó árát.

2012. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem engedhetné meg.Ugye ezért megbüntethetnek a rendőrök?
2012. nov. 19. 21:25
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Van egy egyhetes jogsid, és azóta 1x vezettél? Akkor inkább még pár hónapot vezess egy rutinos vezető (pl apu) mellett. Friss jogsival egyedül életveszélyes menni.
2012. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az elsőt is fater mellett vezettem,nem arról van szó...

De szerintem az nem balesetveszélyes ha felmegyek a bevásárlóközpontig.figyelmes lennék stb stb...na de nem erőlködöm igazad van.Csak kicsit kényes a dolog, mert ha egy haver teszem fel ide adná az autóját,hogy próbáljam ki menjek vele egy kört akkor meg ne merjem tenni mert balesetweszélyes? ...kicsit ciki jogsi mellett.Tudom hogy nincs rutinom,de azért ennyit megtehetnék vagy nem?

2012. nov. 19. 21:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem apám mellett kellett levezetni az első párezer kilométert. Azt mondta, hogy nincs ellenkezés, vagy mellette vezetek, vagy sehogy. Aztán miután kb. 3000-4000 km-t levezettem mellette azt mondta, hogy jó, most már viheted.

Diák voltam, szombatonként kerestem némi aprót raktárosi melóval, de az megtankolni se lett volna elég - úgyhogy maradt ez a megoldás.

2012. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!