Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én vezetni tanítok valakit...

Ha én vezetni tanítok valakit ilyen módon az jogellenes?

Figyelt kérdés
Vagyis én egy érvényes jogosítványal és érvényes papírokkal rendelkező autóval egy alkalmas helyen oktatom a testvéremet, mert most kezdte el a jogsit akkor az bűnténynek számít?
2011. júl. 27. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a saját területeteken van, akkor biztos, hogy nem, viszont akkor is kell rutinból órákat vennie.
2011. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hiv. oktató, akk hiába mondod az "okosoknak" hogy tanítod, nekik csak gyakorlásnak számít. Az pedig nem egyenlő a teljes körű tanulással.
2011. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy olyan hely ahol a jövőben fognak házak épülni, de már az utcák megvannak csinálva, és vannak táblák is és arrafelé szinte alig szoktak jönni, és azt a helyet találtam legalkalmasabbnak
2011. júl. 27. 16:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elkapnak megszívod te is, meg a testvéred is. Aztán, ha vállaljátok a kockázatot, az már a ti dolgotok.
2011. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdés jó!Biztos megbüntetnek szerintem,de a legviccesebb hogy mindannyian így tanultunk anno a faterunktól vezetni!Tuti hogy még a rendőrök is amikor tizenévesek voltak nyomták a faterjuk 1200-esén :)


AMúgy egyszer láttam forgalmas lakótelepen egy kocsit amiben kb hat 10-12 éves cigány vezette és rodeóztak vele.

Inkább azt a kérdést írdd ki hogy ki látott már cigány tanulóvezetőt :) ?

2011. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
..mármint h 6 darab ült a kocsiban és az egyik szintén 10-12 éves vezette(próbálta).
2011. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak magánterületen korzózhat a kisöcsi jogsi nélkül, az hogy saját terület, vagy valakitől kapsz rá behajtási/használati engedélyt, oly mindegy.

Közterületen ha elkapnak, vagy baleset van, amit akár nem is ti okoztok, akkor bünti, és ugrik a te jogsid is.

2011. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze hogy szabályellenes! a kis füzetben is benne van, Engedély nélküli vezetés címszó alatt.. a jármű vezetésének átengedése engedéllyel nem rendelkező részére.. 4büntipontot ér.. ha rendőrrel találkoztok, az kellemetlen lesz.. (de én is kijártam apummal vezetni, mikor már a sokadik forgalmi vizsgára készültem, sőt, kisvárosban lakunk, és itt is vezettem mamámékig meg vissza..)
2011. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minket egyszer így elkaptak a rendőrök. Kábé 10 perce vezettem, amikor leállítottak. Eléggé be voltunk tojva. Aztán egy ejnye-bejnyével elengedtek. De ennél sokkal rosszabbul is járhattunk volna.
2011. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

velem jött már szembe lada niva rendőrautó földúton, akkor kb voltam 14 éves, de még csak el se csodálkozott (vidék) :D


amúgy engem a nagyfater sokszor elvitt egy használaton kívüli tanpályára és ott nyugisan gyakorolhattam.

elvileg ott lehet, aztán ki tudja, lehet nagyapám tudta rosszul.

2011. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!