Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206. miután leállítom...

EpR13 kérdése:

Peugeot 206. miután leállítom az autóm motorját, a hűtő tovább működik és nagyon hangosan berreg, a propellerek forognak. Mi lehet?

Figyelt kérdés
van egy 1999-es 1.1-es peugeot 206-om (benzines) 60 le-s .menet közben arra lettem figyelmes, hogy az autó iszonyat hangos berregő hangot adott ki, először a motorra gyanakodtam, leálltam, leállítottam a motort, kivettem a kulcsot, és tovább járt és berregett a hang, kinyitottam a motorház tetőt, és azt kellett látnom, hogy annak ellenére, hogy az autó nem volt beindítva, járt a motor hűtő propeller, és berregett a hűtője is.. legalább 10 percen keresztül, erre jött a többi, fel levegősödött a fék, és teljesen elszállt a motor fék.. valami olaj szerű folyik az egyik szelepből... mi történhetett? és mi lehet a baj? (kritizálást nem kérek)

2012. nov. 16. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztonsági okokból ,szokta a ventileket működtetni. Milyen szelepből folyik az olaj ? A fék gond egyszerre jött ezekkel ?
2012. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!