Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én "szeretek" vezetni,...

Csak én "szeretek" vezetni, vagy más is?

Figyelt kérdés
Szeretek vezetni, nem azért mert mindenhova kényelmesen, gyorsan(ezért is) eljutok, de legföképp, hgy én "irányítom" a kocsit... Azt teszi amit akarok, ugy gyorsúl ahogy akarom. Ha gyorsan akarok menni azt teszi, ha lassan azt teszi... egyszerűen jó érzés. Sokan csak beülnek a kocsiba és mennek ahova kell vagy akarnak, és nem élvezik mert már ugy megszokták, hogy "csak" vezetnek. Lehet, hogy nekem is elfog múlni eza "érzés" (1 éve van jogsim) de akkor is... Csak én vagyok ezzel így, vagy más is "szeret" vezetni?
2009. aug. 14. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretek vezetni. Pedig nő vagyok.(állítólag a nők nem szeretnek). 24 éve van jogosítványom, azóta folyamatosan vezetek. Imádom. Bár néha dühöngök a mazsoláktól, de nem mindenki szerethet vezetni...
2009. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 1 éve van jogsim, és én is imádok. De ez elfog múlni, csak még viszonylag új a dolog. Gondolj bele, akik már vezetnek mondjuk 20-30 éve, azoknak már megszokás, ő nekik már nem újdonság, ugyanolyan természetes dolog, mint amikor egy kisdiák busszal jár az iskolába.
2009. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éve van jogosítványom. Nap mint nap vezetek, saját (Suzuki) és szolgálati autót (többféle típust) is. De még nem tudtam megunni! :D Ja, és hozzáteszem, 27 éves lány vagyok.
2009. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem untam meg, 10éve van jogsim. Van akinek elmúlik van akinek nem. És még szívesen letenném a C+E jogsit is vagy akár a D-t.
2009. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Harminchat éve van jogsim és szeretek is vezetni, de nem vagyok valami jó vezető. Mint a szűz jegyűek általában, én is túl óvatos vagyok. De kimaradt az életemből a jeges, havas úton való vezetés, ezért télen csak utas szeretek lenni. És halálosan el is tudok tévedni. Gyalog éppúgy, mint kocsival.
2009. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
4 éve van jogsim, imádtam vezetni míg nem hátulról belém szaggattak és rongyá törtek. Ennek 3 hónapja azóta félek vezetni....remélem elmúlik
2009. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
20:11 Miért nem tudnak a szűz jegyűek vezetni? :) Nem baj az az óvatosság, sokkal jobb mint a kapkodás.
2009. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok vezetni. Amíg nem volt jogsim általában gokartozással éltem ki magam. :D Szóval kis korom óta imádom. Legszívesebben csak beülnék és mennék amerre látok. :D
2009. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretek vezetni és szinte minden nap megyek valahova.

Amúgy 2 éve van jogsim és azóta folyamatosan vezetek ;)

20/f

2009. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Helló én is szerettem vezetni, 4 éve kaptam meg a jogsit. Azóta volt egy kisebb balesetem, sajnos utána már nem nagyon akartam vezetni, most sem vezetek, max. ha nagyon muszáj....de igyekszem leküzdeni ezeket a dolgokat, de nem nagy sikerrel :S

Inkább gyalog-biciklivel-bkvval megyek.

(de jó, mert már bicóval is csaptak el :) azóta azon is óvatosabb vagyok, de annyira nem rossz, mint a kocsis szitum)

2009. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!