Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogyha a...

Létezik olyan, hogyha a rendőr megállít akkor nem neki lesz igaza?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit félrevezető lehet, de csak így tudtam megfogalmazni :D Szóval előfordulhat olyan, hogyha mi mondjuk hárman vagyunk egy kocsiban, és egy (azaz egy személy) rendőr megállít, és állít valamit, de mi az ellenkezőjét akkor elmehetünk? És ha két rendőr van akkor mi a helyzet?


A minap hallottam valami ilyesmit, sajnos csak a sztori töredékét de ezt szűrtem le belőle. Ezért elnézést, hogy ilyen hülyén teszem fel a kérdést :D


2012. nov. 10. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyítéka valamire, nem neki lesz igaza.
2012. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
elvileg létezhet ilyen, de sajnos nem nálunk,hanem valamelyik kulturáltabb államban,ahol a rendör tényleg az állampolgárokat szolgálja
2012. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha mégsem neki van igaza, akkor majd keres valami mást, amibe beleköthet - pl nincs/lejárt az elsősegély doboz, túl kopott a gumi, kiégett egy izzó stb stb
2012. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Autóval nem állnak meg a kötelező tábla elött és két rendőr van az autóban három a szabálytalankodóban.Ne feltételezzük már hogy a rendőr csak szórakozásból állít meg bárkit!Az igazság nem az amit többen állítanak.Ha nem ismeri el a vezető a szabálysértési előadó meg fogja büntetni.Ilyen nincs hogy ezek hárman állították a kettő ellen akkor nem büntetem meg!
2012. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet ilyen.

Pl egy eset:

Céges kisbusz, benne 6 fő. Stop táblánál nem áll meg, csak lassít, rendőr megállítja, szépen elmondja hogy mit látott mire mind a 6-an azt állítják hogy de bizony ők megálltak a rendőr meg abból a szögből csak rosszul látta.


Aztán szokásos papírellenőrzés és viszonlátás.


Szóval megfelelő esetben és ha olyan rendőrt fogsz ki akkor simán bejöhet.

2012. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

1. Arendőrnek mimdig igaza van.

2. Ha mégsincs igaza, akkor az 1. pont érvényes.

2012. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nincs igaza ! :)
2012. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nincs es ha veletlenul neked lenne igazad akkor meg sokkal jobban megbuntet.
2012. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Feltételezem te eddig nem vettél részt a közlekedésben,vagy most költöztél ebbe a nagyon szép országnak nevezett valamibe?!! (Csakis Jóból mondom)!


Itt nincs olyan,hogy neked legyen igazad!

Hiába mondod azt hogy 3x2=6 , ha a rendőr azt mondja 3x2=7-el akkor az úgy is van! Ha te pedig be akarod bizonyítani az igazad akkor még jobban ráfázol! (én is már jártam úgy hogy ok nélkül büntettek meg,de sajnos nem tudtam mit csinálni... ha nem ismerem el amit el sem követtem akkor még jobban megbüntetnek...)


EZ MAGYARORSZÁG! ITT A RENDŐRNEK VAN IGAZA ÉS A RENDŐR AZ IGAZI KASSZÁS!! (Pénzbeszedésből 5-ös!!!)

2012. nov. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!