Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a simsonnak?

Mi lehet a baja a simsonnak?

Figyelt kérdés

Most vettem egy simsont, nemigazán értek a szereléséhez, de napi 3 km-t használnám, tehát gondoltam annyiszor csak nem lesz baja, illetve ha mégis, akkor majd megpróbálom megoldani..Rögtön az első utam így sikeredett:

Kb 10 km után elkezdett kicsit "rángatni" a motor, az erejéből is vesztett, már nem pörgött annyira...További 10 km után azonban egyszer csak megállt...Próbáltam berúgni, nem ment, erre gondoltam betolom (régebben volt simsonom és akkor megoldotta) 2.-ben el is kezdtem szépen tolni egyszer csak valami eltörhetett benne (hangból ítélve) és valami el is találta a lábam... Azóta nem bírtam beindítani (bár nem is sokszor próbálkoztam) a hangja meg kb olyan lett, mintha kipufogó nélkül használnám...Ha berakom sebességbe és csak úgy elkezdem tolni akkor elkezd a motor járni (elég nagy hanggal) de semmi erő, nem pörög fel, ha behúzom a kuplungot akkor lefullad egyből.

Szóval kérdés:

Mi lehet a baja?


2012. nov. 3. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Első tippem főfúvóka dugulás,+lelazult könyékcső
2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Combi27 ***** válasza:
második tippem valami eltört belül..remélem keveréket tankoltál bele...igaz azt nem lehet kapni a kutakon, ergo a benzinbe kell olaj is..
2012. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!