Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 en meg lett fúrva...

Simson S50 en meg lett fúrva a henger mert az előző dugó-n eltört a gyűrű és rendet tett a hengerben. Most hogy fel lett újítva meddig kell be járatni?

Figyelt kérdés
Most pedig az lenne a kérdésem,hogy 3 ba nem nagyon akar húzni ha egy 30fokos emelkedőt kap negyed gázon aszfalton 3 hete lett össze rakva nem lett kínozva max 50km/h mentem vele 3. tank benzin ment ki ( 8 liter benzin 1 tank) de még mindig semmi erő 3 ban mert vissza kell lökni 2 be ez miért van?? vagy adjak neki több levegőt karbin??? és kb mennyi idő mikor már lehet nyelezgetni és 1:50 nel járni ??
2012. nov. 1. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A bejáratás 1000km. Ebből az első 500 km kíméletesen. Szóval nem pörgetni, nem erőltetni(kerülni az emelkedőket, motorfékezést...), bejáratós keveréket használni...


A 2. 500km-en már lehet húzatni néha, de azért csak módjával.


Az teljesen természetes hogy gyengébb addig amíg nincs összekopva.

2012. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okay köszi szépen a választ :)) de az volta baja hogy nem mertem ki húzatni:) 1km nyeleztem és ki dolgozta a le rakódott oil-t:) és már ujra él veszi a gázt:D
2012. nov. 2. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát bejáratósat nem is szabad nyelezni, de még csak a közelébe se menni...

Szerencséd van hogy nem sült be....


Ha meg tele van a kipufogó azt ki kell égetni. Normálisan.

(attól hogy üveghangon járatod szerencsétlen bejáratós gépet nem fog kimenni belőle a kox, keresőbe keress rá, [link] így kell kiégetni.)

2012. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!