Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 350-es Jawa-ból melyiket...

350-es Jawa-ból melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amiről én tudok, hogy van a régi csepptankos, a czetka, a 634 és a 638. Nekem a 638 felé húz a szívem, de mindenéleképpen 350-es Jawat szeretnék venni.
2012. nov. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
minek vennél olyan mocit?mennyi idös egy olyan gép?
2012. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csepptankosat venném.
2012. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert régi vágyam egy ilyen motor, most van rá pénzem, jövőre lesz rá jogsim és mert az újabb motorok eléggé húzós árúak. 200ezer forint alatt más hasonló teljesítményű motort szerintem nem találnék ami jó állapotban van és nem cross-enduró. Amúgy meg pont a cseptankos tetszik legkevésbé. Inkább a 638-as, vagy a czetka tetszik. Azok jók? Van valami tipushibájuk?
2012. nov. 1. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

638-ast inkább. Modernebb, azt hiszem az már 12volt-os rendszerrel gyártott.


Típushiba vagyis nem az, de ha a főtengelynek baja van akkor nehéz szétszedni még szakműhelyben is.

2012. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami még hasonló kategóriájú motor, és hasonló árban is van, az még az Mz Etz 250/251. Ezek hasonlóan mennek, mint a Jawak.
2012. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ETZ-t nem veszek köszönöm. Annak nem szeretem a hangját, meg nem is igazán tetszik. Meg amúgy is Jawaból sokkal kevesebbet lehet látni az utakon. Jawa érdekel engem, abból is szerintem 638-asat veszek.
2012. nov. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!