Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon zörög az autóm műszerfa...

Nagyon zörög az autóm műszerfala hátamögött, tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Az autó típusa Opel Corsa B, amikor macskaköves úton megyek vele vagy rosszabb úton mindig zörög valami nagyon hangosan. Úgy hallatszik mintha a műszerfal hátamögött fel lenne lazulva valami. Ma amennyire tudtam szétszedtem és úgy szétszedve mentem vele a rossz úton hátha meglátom mi lehet a gond de ugysem kaptam meg. Valaki találkozott ezzel a problémával már?
2012. okt. 30. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg nemsok minden zöröghet a müszerfal mögött,nézd meg nem-e a motortérböl jön a zaj, sok minden lehet /toronycsapágy ,talpas stb/vagy csak pl az aksi nincs lerögzitve,az sem mindegy milyen hangot hallasz /zörgés,fémes koppanás?/szerintem néz át a motorteret nincs-e valami fellazulva
2012. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan hang mintha egy csavar pattogna egy muanyagon csak hangosabban!
2012. okt. 30. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdésem ,hogy csak akkor hallatszik ha rossz uton mész az autoval és folyamatos-e a zörgés, vagy akkor is zörög ha csak egy kátyuba mentél vele és ilyenkor csak egy zörgés hallható-e?
2012. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
folyamatos a rossz úton, ha kátyúba megyek akkor csak 1 nagyot és folyamatosan halkul a zörgés
2012. nov. 1. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
csak azt tudom neked mondani igy látatlanba,hogy nézesd át a futómüvet,mert elképzelhetö hogy vagy a talpas,de lehet a gömbfej van ki erre tudok tippelni,mert ezt tényleg hallani kellene
2012. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!