Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51-esem menet közben...

Simson s51-esem menet közben fullad, mikor a gázt húzom neki. Csak fullad, de nem áll le. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A gyújtásra gyanakodtunk lényegében mindent kicseréltünk ami a gyujtással kapcsolatos, mostmár az üzemanyag-rendszerre gyanakszunk, a karburátor takaritás nem segitett.

A tank tiszta, egyáltalán nem rozsdás, és ülepitő poharas a csap, és még egy benzinszűrő is bevan iktatva. Szóval ebbe nagyon kevés esélyel jut be piszok. ALapjárata nagyon szép, és indul is, melegen-hidegen. Tudom feladtam a leckét, de előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2009. aug. 10. 21:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A gyertya Isolator 260, világos-barnára van égve, 50/1-es keverék. Kipróbálom az alacsony alapjáratot.
2009. aug. 11. 10:53
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom hogy ez mit tesz, 60-as henger, 72-es főfuvoka.
2009. aug. 11. 10:55
 13/21 A kérdező kommentje:
Bocs, de a gyertyát megnéztem és szép barnára kivan égve amilyennek lennie kell. Előgyújtása jó, mert megnéztük a múlthéten.
2009. aug. 11. 12:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Alacsony alapjáraton lefullad, csak kevés ideig jár, de nem is őrült magas a mostani se.
2009. aug. 11. 12:43
 15/21 A kérdező kommentje:
Még egy észrevétel, mikor már meleg a blokk akkor fullad jobban... meg ilyenkor előjön valami csörgés a blokk felől...
2009. aug. 11. 16:17
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát eltudom képzelni hogy selejt kondenzátort vettem és lehet hogy az szarakodik.. karbit kivizsgáltuk és jó, nem kell másikat vennem, kondenzátor pedig nem kerül sokba és ki kell próbálnom lehet megint lett vele valami, mert a másik ami régen volt benne összevissza volt horpadozva.
2009. aug. 12. 11:51
 17/21 A kérdező kommentje:
Vagy lehet más?
2009. aug. 12. 16:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem vágom, hogy a felfúrt motoroknál mitől függ, hogy mekkora fúvókát kell hozzá párosítani. Nincs több tippem. Még ezt tudnám ajánlani: [link]

Üdv!

2009. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem csak a porlaszto lesz az. Vannak ilyen kis elb@szott hibák..amiket az életben nem talál meg az ember. Amugy megkérdezhetem, h hovavalosi vagy? Ha mondjuk a Csepel sziget és környéke ismerös, tudok egy két arcot, akik ezzel foglalkoznak, és kenik vágják a cuccot.
2009. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Debrecen környéki vagyok, nem hiszem hogy porlasztó, de kössz, azt átnéztük. Meg ha csak melegen csinálja akkor nem lehet a karburátor
2009. aug. 13. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!