Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fuladozik a Meganom?

Miért fuladozik a Meganom?

Figyelt kérdés
Renault megane 1.6-1998---Ha hidegen beindítom nincs vele gond. A baj akkor kezdodik,amikor már meleg és leállítom 15-20 percre és utána beindítom...kb.20-30 másodperc mulva elkezd ingadozni az alapjárat a motor erotlen,nehezen porog fel.-mintha nem menne az osszes henger/de megy/Ezt csinálja kb. 1 percig,aztán meg abbahagyja és onnantól kezdve semmi gond vele. Ha akadozás kozben leállítom és újraindítom minden okés egy darabig ,de aztán újra kezdi amíg át nem megy rajta a dili. Az alapjárati motrot kicseréltem,de nem ez a gondja.

2012. okt. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem vw-el volt hasonló.

valószínűleg egy jeladó.

2012. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Meganeoknak könnyen párásodik a gyertyája a szerelőm szerint.
2012. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert megane
2012. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Millió ás egy oka lehet. Első körben megpucolni az alapjáratmotort, másodjára a kartergáz visszavezetést vizslatnám meg.
2012. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
mert francia..
2012. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%
Azért mert francia és egy nagy rakás sz@r..nekem volt egy 5 éves cliom 2 évig használtam,ennyit még életembe nem költöttem autóra..minden hónapban volt valami kis sz@r..utánna vettem egy japánt ami 12 éves,3 éves használom 250 ezer km van benne és csak megy és megy,tankolok és olaj csere ennyi!Japán autót kell venni nem gagyi franciát.A clióra minden hónapban elment plusz 10 de volt hogy 25 ezer ft is,mindig valami kis sz@r tönkre ment rajta,pedig vigyáztam rá.Soha többet ranciát!
2012. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

először is próbálj motordiagot kiolvasatni belőle, aztán végigméretni az összes szondát, valahol rossz jelet kap az ECU.

Amúgy nekem gyújtásnak tűnik, ha üzemanyag lenne az hidegen-melegen csinálná.

2012. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!