Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be köpi a gyertyát a simsonom...

Be köpi a gyertyát a simsonom mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Egy simson s51 es mocirol van szó. Vetem bele új gyertyát (isolátor m14-225) szimeringek újak mi okozhatja hogy beköpi a gyertyát?
2012. okt. 24. 18:25
1 2 3 4
 31/31 Kristóf rácz válasza:
Nekem is ugyanezt csinálta a Simsonom. Egyébként egy 1984-es s51n_ről van szó. Én sokáig határba jártam vele. Állandóan szenvedtem a gyertyákkal, soha nem volt jó a motor, mindig egy olyan 15-20 kilométer után kb az új gyertyák is kormolódtak. Nekem is mondtak ezer féle megoldást: Takarítsak légszűrőt, próbáljak más hőértékű gyertyát, kisebb főfúvóka, gyújtás, kondi, sőt még olyan is volt aki azt mondta hogy küldjem meg, egy olyan 2 kilométeren 2 esbe, majd kiég a cucc. Ugyanúgy nézett ki a gyertya bármit csináltam. Majd egyszer elegem lett ebből az egészből és el is akartam adni, de a végén még rájöttem hogy egy valamit nem próbáltam meg. A karbim egy 16n3-1 es karbi volt, még a szerelőm rakta rá. Nem tudom mi lehetett azzal a karbival, de akármit állítottam rajta, csak rosszabbodott a helyzet. Volt itthon egy 16n3-4 es karbi, már végső elkeseredésemben azt próbáltam meg. Felraktam, beállítottam, azóta is egy gyertyával járok, kb egy éve, gyönyörűen őzbarnára ki van égve. És bármilyen gyertyát rakok bele, mindennel tökéletes. Tehát azt tudom mondani, hogyha a karbid rendbe van, mindegy ha a legolcsóbb brisket rakod bele, azzal is mennie kell.
2020. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!