Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be köpi a gyertyát a simsonom...

Be köpi a gyertyát a simsonom mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Egy simson s51 es mocirol van szó. Vetem bele új gyertyát (isolátor m14-225) szimeringek újak mi okozhatja hogy beköpi a gyertyát?
2012. okt. 24. 18:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó a keverék beállítása. Ha túlságosan sok benzint kap, nem fog mind elégni és beslusszol a gyertya.
2012. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Túl sok keverék / túl sok olaj / túl gyenge szikra / kihagyó gyújtás...
2012. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Elenöriztem a keveréket most let beálitva a gyújtás is megnéztem a szikra jó.
2012. okt. 24. 18:33
 4/31 A kérdező kommentje:
Én a trafora gondoltam szerintetek?
2012. okt. 24. 18:38
 5/31 anonim ***** válasza:
Magas a gyertya hőértéke. Az izolatort meg dobd ki, egy rakat sz*rt nem ér.
2012. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 smitwesson ***** válasza:

A gyertya hőértéke nem magas mert ez a hőérték való bele, kivétel ha átalakított átőmlős mert akkor egy kicsivel magasabb kellhet bele. Egyébként az isolator gyertya tökéletesen jó a simsonba is és az MZ-k be is én is ezt használom több évtizede és ennél jobbal nem találkoztam. Az meg, hogy beköpi agyertyát több oka is lehet

első és legfontosabb dolog a levehő útját ellenőrizni vagyis a légszűrőt, aztán meg az uszószintet, fuvókákat. Tipikus hiba, hogy az alapjárati fuvókát "véletlenül" tisztítás közben megnagyobbítjá és ezáltal átkalibrálják pesze nagyobbra. CSERE! Aztán elcsavargatják a levegőcsavart és kész a káosz. Tehát légszűrő és alapjárati fuvóka. Ha továbbr is fent áll a baj akor írj!

2012. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Légszűrőt egy hete takarititam ki. karbit tegnap takaritotam ki. A levegő csavarral lehet a gond szerintem mer volt vele már gond hogyan tudom azt beálitani? (volt egy haverom aki megnézte és csavargata azta csavart ezér gondolom) amúgy a fúvókák és a szűrő vel minden rendben van. Köszönöm előre is a választ!
2012. okt. 24. 19:40
 8/31 A kérdező kommentje:
Tehát a levegő csavar el van csavargatva:((
2012. okt. 24. 19:41
 9/31 A kérdező kommentje:
Gondolok még az úszószintre is.
2012. okt. 24. 19:48
 10/31 smitwesson ***** válasza:
levegőcsavart tökig, koppanásig betekered és 2x360fokot kitekered. ez egy alapbeállítás de persze nem jó. Ettől be kell indulnia és elvileg be is tudod melegíteni. Ha ez sikerül akkor egyszer 90fokot kitekered és kipróbálod, ha jobb akkor még tekered mindaddig ameddig nem kezd el rosszabbodni. ilyenkor az alapjáratod is fog kissé ingázni, ilyenkor vedd vissza a suberemelővel, hogy le pörögjön szét.
2012. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!