Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudod kitisztitani egy...

Mivel tudod kitisztitani egy robogó fém tankját televan a fala ijen olajos, rozsdás trugyival?

Figyelt kérdés
probáltam anyacsavarokat rázni benne ,vagy 5x kimostam. mi szedné ki a piszkot mit vegyek? zsiroldó? rozsdamaró? a szomszéd pl fékfolyadékot ajánlot
2012. okt. 19. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1 flakon zsíroldót beleönteni, és 20percenként átrázni, ezt jó megismételni annyiszor amennyiszer jónak látod

Csavarokat nem szabad benne rázni mert szétveri a felütet belül

2012. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaviccsal szórd tele és azzal rázogasd.
2012. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kavics és homok vegyesen
2012. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :-) rázogattam én vagy 30 percet sokkal jobb lett de még mindig nem az igazi vettem hideg zsiróldót meglátjuk hátha jólesz higitsam vagy töményen? (750ml)
2012. okt. 19. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olaj van benne, akkor benzinnel próbálnak mosni mert az kiválóan oldja és olcsóbb mint pl. a féktisztító.


Felénk faluhelyen a rozsdás tankba dobnak némi murvát, aztán felszíjazzuk (alaposan, nehogy lerepüljön) a betonkeverőre és mehet a pörgés. A legjobb ha irányváltós a készülék. Fél óra balra, fél óra jobbra és már látható az eredmény - mondjuk csak régifajta, vastag falú tartályokkal szoktam ezt előadni, de jól hat. Esetleg ha nem tökéletes, akkor lehet tovább rajtahagyni.

2012. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zsíroldót úgy használd ahogy a flakonjára van írva, mert szépen megdolgozza az ember bőrét is - vegyél fel kesztyű ami nem ázik át.


A benzin meg gyúlékony, azzal is óvatosan.

2012. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Coca Cola lemarja rozsdát. És ez nem vicc, tényleg így van.
2012. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!