Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Tauris Capri 50 szerintetek...

A Tauris Capri 50 szerintetek jó vétel?

Figyelt kérdés
Szóval ez jó vétel lenne? Most akciós és am ez Osztrák cég nem kínai,meg az egész cég jó motorokat gyárt? Most nem csak a Caprira értem hanem az egész Tauris cégre,meg persze erre i nekem nagyon tetszik.

2012. okt. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

az igaz hogy osztrák, de kinában gyártják

én nem ajánlom a taurist:alkatrészellátás nuku,blokkja hangos és lassu,4-5 litert is simán benyel

2012. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem akkor ez letudva köszi :D nem veszek ilyent!
2012. okt. 17. 15:34
 3/3 anonim válasza:
nekem tauris om van, kötelező szervizekre el kell vinni, akkor nekem 3 év használat alatt (15000) alig volt probléma, ami volt azt pillanatok alatt kijavították, a szervizközpontja Graz ban van, ami meg nincs olyan hú de messze minden beszerezhető hozzá, arról nem is beszélve, hogy rengetegen veszik, ezért nem hiszem, hogy a használt piacon ne lenne hozzá alkatrész... persze akinek van pénze, az le fogja szólni... de amúgy mi az amit nem kínában gyártanak manapság?
2013. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!