Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Piaggio Zip-en mért nincs...

A Piaggio Zip-en mért nincs benzinszintjelző?

Figyelt kérdés
Szóval mért nincs rajta? Azt hiszem hogy csak egy tank lámpa van de az mikor szokott világítani azaz mennyi benzinnnél kezd el világítani?

2012. okt. 18. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Nekem egy Piaggió NRG mc3-asom van és annál olyan 1.5l nél villan ki. ( a tankja 7 literes) Olvastam róla teszteket is és ott az mc4-esről is kb ilyen adatokat írtak.
2012. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem fontos lennem ert ha kivillan akkor 15 km e van tőlünk a bezinkút,vagy ha esetleg megyek haza de akkor villan ki és nincs pénzem nem tudok vissza fordulni,akkor meg elmegyek még haza meg még vissza is és nem tudom hogy elég lenne e
2012. okt. 23. 16:20
 3/3 My name is nowbody válasza:
Nekem Piaggio Zip 50cc 2t motorom van. amikor elkezd világitani akkor kb még 8-10 km-t tudsz vele menni.
2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!