Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul el kulccsal a...

Nem indul el kulccsal a Polski Fiat 126p csak behúzással miért?

Figyelt kérdés
Van egy Polski Fiat 126P autóm és ma vásároltam bele egy akkumulátort mert elszeretem volna indítani és sikerült is elindítani de csak úgy hogy behúzattak vele! A kulcsos indításnál azt csinálta hogy csak tekert közbe szépen közbe nehezen és a generátor testkábel is felizzót és miután sikerült behúzatnunk mentem vele negyed órát felmelegedett minden megpróbáltam elindítani de nem sikerült kulccsal csak megint behúzatva ez miért van?

#Polski Fiat 126 #p inditás
2012. okt. 15. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mert rossz az öninditó!

De olyan a megfogalmazásod hogy nem értem a kérdés felét!!!

Teker az öninditó? bendixet kell cserélni amenyiben nem teker behózótekercset is kell meg csak ugy ráfér 15 évenként egy tisztitás az inditó motorra

Felizzot a generátor testkábel?? talán zárlatos bár nem tudom hogy lehetséges de már leégett volna a kisautó

2012. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg elektromos kínja van. Gondolom ezért nem haragszol meg, de a kérdésed alapján nem mozogsz otthonosan a villamosság területén - emiatt jobb ha elviszed egy villamosságishoz. Gyorsan megnézi az önindítót meg annak a reléjét/vezetékeit, meg egy gyors pillantás a többi vezetékre és már jó is lesz.


Azért ha a gen. testkábelje izzik ott valami nincs rendben, pl. rövidzár van mert valami félre lett kötve.

2012. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.126.hu
2013. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!