Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítsen!? Polski fiat...

Valaki segítsen!? Polski fiat 125p 1300 motor szétszedéséről kellene 5 oldalt írnom.

Figyelt kérdés

Sürgős lenne.5 oldalban kell leírnom a szétszedés folyamatát,hibafelvételt,és a hiba javításának módjára javaslatot.

Lehet egy oldal ahonnan kiírom,vagy ha valakinek van egy fájlja elküldhetné.

Előre is köszönöm.


2012. szept. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tölts le egy 1200-es lada szétszedési útmutatót. Ugyanaz lesz ez a nagypolszki is ,mert koppintása a ladának szinte 1 az 1 ben.
2012. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz lesz ez a nagypolszki is ,mert koppintása a ladának szinte 1 az 1 ben."

Nem. A 125p motorja a korábbi Fiat 1300/1500, avagy a "fürdőkád-Fiat" motorjával egyezik meg nagy mértékben. A Lada motorjához nem sok köze van: a főtengely három helyen csapágyazott, a motor oldaltvezérelt, felülszelepelt (OHV), a hűtőrendszer eleinte nyitott volt meg ilyenek.

Nem kell hülyeségeket beszélni, a nagy Polski inkább ezekhez a Fiatokhoz állt közel, sem a karosszériája nem egyezik meg a Ladával (hasonló, de hosszabb a tengelytáv), sem a futóműve (hátul laprugós merev tengely van tárcsafékkel).

Ha a motor szétszereléséről szeretnél írni, ezen a vonalon indulj el: ha nem találsz Polskihoz semmi használhatót, akkor az 1300/1500 irányában kell keresgélni. Az olasz és a lengyel 1300-as motort kb. ugyanúgy kell javítani és a hibák is ugyanazok rajta.

2012. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napkiraly ***** válasza:

"mikor nyitottam ki a motorháztetőt, elszakadt a bowden (...) és a motorháztető kinyílta után megkerestem a motortartó bakokat (...) miután a harmadik motortartó bakba is beleszakad a szétrohadt csavar, feladtam."

pl. :)

2012. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi második :D

a blokk már kivan véve így nem birom azt írni:/ ^^

2012. szept. 24. 17:37
 5/6 anonim válasza:
Köcsög 2/14.G,Túri vagyok megbuktál fiam xDD
2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na nem kellett fosni,mindenki 4-es 5-öst kapott gyerekek.De beszopatlak benneteket,most már kivárjuk 14:00át,férgek....a motort szarjuk le,mostantól mérünk ganék,hát nem tudjátok az m6-os méretet.
2012. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!