Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G-re sportdob?

Astra G-re sportdob?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy a fent említett autóra, milyen sportdobot lehet hátulra rakni. Csak gyári, vagy lehetséges univerzális dobot is összehegeszteni a mostani rendszerrel?

A mostani már eléggé rozsdás nincs túl jó állapotban. Muszáj lesz kicserélni és arra gondoltunk kicsit sportosabb hangot adunk az autónak. Nem kell hogy egy repülőgép legyen alattam, csak legyen egy egészséges hangja.

És mivel nem nagyon értünk hozzá némi tanács is jól jönne méretek, átmérők tekintetében...


Köszi előre is! :)



2012. okt. 12. 18:32
 1/3 pagan ***** válasza:

[link]


én ilyet fogok venni szerintem ez szép,kérdésre válaszolva,olyat teszel rá amilyet akarsz..

2012. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Univerzális dobot bármilyen autóra fel lehet tenni. Ha Budapesti vagy, akkor ajánlom a Dinamit-Dob-ot. Ők gyártanak sportdobokat 3 féle hangzással. Vásárlás előtt rápróbálják a kocsira, és meg is hallgathatod. Átmérőnél nem tudom mire gondolsz konkrétan, simán ráteszik a gyárira.
2012. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem nagyon szépen köszönöm!


[link]


Így ránézésre ő tetszik :)


De megnézem amit ajánlottál!

2012. okt. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!