Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most tettem sikeres forgalm...

Ha most tettem sikeres forgalmi vizsgát, akkor az okmányirodában miért nem adnak róla igazolólapot?

Figyelt kérdés
Voltam az okmányirodában, és azt mondták, hogy várjak a jogsira 30 napot(előre közölték, hogy az első jogosítvány megérkezéséig nem kaphatok fényképes igazolólapot, és esélyem sincs arra, hogy hamarabb megkapjam, meggyorsítani nem lehet a folyamatot.) De ez nekik miért jó, hogy a friss jogsis nem vezethet egy hónapig? Tán úgy vannak vele, hogy ülepszik az ember fejében, vagy MI??? Mikorra talán kezdenék belejönni, keresztbe tesznek egy hónapos várakozással. Arról nem is beszélve, hogy emiatt úszik el egy munkám, hogy nincs jogsim. Nem várnak rám addig, amíg meglesz. Itt van lassan október közepe, tehát november közepére jön meg. Lassan itt a tél is, hol találok én munkát? Teljesen kitértem a hitemből! Szerencsétlen történések sorozata ér. :(

2012. okt. 12. 11:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Biztosan, hogy ezért. Szánalom!
2012. okt. 13. 19:50
 12/12 anonim ***** válasza:
pénteken voltam okmányirodába nekem is 30 napot mondtak. :S
2012. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!