Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a hangfalpárt hogyan és...

Ezt a hangfalpárt hogyan és hova érdemes beépíteni autóhifiként?

Figyelt kérdés

[link]


Kaptam ezt a hangszóró párt és szerintetek érdemes beépitenem az autóba (Ford fiesta, 2002)? A hátsóajtókban nincs gyárilag hangfal, oda gondoltam, bár még nem néztem meg, lehet nem elég mély ehhez az ajtó.


Kapaltartóba nem szeretném.


Arra gondoltam még, hogy késziteni lehetne neki egy ládát és azt elhelyezni a csomagtartóban.


Mit gondoltok, melyik verzióval lenne érdemes próbálkozni, hogy azért szépen is szóljon, ill. bizok benne, hogy lesz igy egy kicsit több mély is a kocsiban :)



2012. okt. 9. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
horpadt somogyi, az kiváló. Mélynyomó lévén ládába szerelném a helyedben, és egy kisebb erőlködővel a csomagtartóba tenném.
2012. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Somogyi?? :D


Tudom, hogy meghorpadt, elég ramatyul volt tárolva.


Rendben, köszi.

Gondolom, ha nem nagyon csináltam még ládát, ill. bekötést, akkor jobb lesz szakihoz fordulni, nemde?

2012. okt. 9. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket teljesen felesleges beszerelni bárhova, ez a legalja kategória. Én biztosan nem szerelném be, de nagyon jó pl levélnehezéknek, ajtókitámasztónak...
2012. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4db Sony 16cm-es hang szórókból csináltak bandpast hangtechnikusok és elég jóra sikerült.
2012. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!