Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékagycsapágyat, hogy...

Kerékagycsapágyat, hogy érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
párba vagy egyenként is lehet ? mert nekem a jobboldal kell cserélni elsőt, hátsót de ha már elviszem cseréltetni akkor cseréltessem mind a 4 et ? és még 1 kérdés most cseréltem ki a jobb hátsó fékmunkahengert, cseréljem ki a másikat is ? vagy nem fontos ?

2012. okt. 7. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Micsoda gazdag csóka vagy te, miért cseréltetnéd le a jó csapágyakat?
2012. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1#! Nem tudom láttad-e, hogy ez egy kérdés. Tanácstalan a témát illetően.

Kérdező! Csak a rosszat kell cserélni. Mivel a kerekek fordulata eltérő néha, így nem tudnak összekopni/nem értek hozzá, de ez logikusnak tűnik/

2012. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég azt kicserélni amelyik már morog. Egyébként 1-2 hónap múlva a másik fog morogni, aztán a harmadik... (nekem így volt). Ha van pénzed akkor jobb egyből letudni mind a 4-et. De ha nincs akkor elég azt amelyik rossz.
2012. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, mint a 3. válaszoló, nem akartam hetente/havonta cserélgetni, ezért ha már úgy is dolgoztam vele, kicseréltem mindet.
2012. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De ha már igy belemerültél a munkába miért nem cserélted ki a motort is, azzal se lenne később baj. Biztos ami biztos.
2012. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
totál felesleges mindet cserélni. az hogy valakinek csere után nem sokkal a többit is cserélni kellet csak a véletlen műve, vagy egy túl buzgó szerelőé aki úgy gondolta elővigyázatosságból meghúzgálja az agy csavarokat. (ettől tuti tönkre megy a csapágy)
2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szép egy szerelő, aki meghúzgálja az agy csavarjait :D
2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

háát ja. azért írtam le, mert találkoztam már ilyennel. csóró srác meg csodálkozott, hogy behánynak a csapágyak. (én meg azon csodálkoztam, hogy alig bírom lehajtani őket) :)

2012. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek még gyári csapágyak voltak. Mind a 4, egy 15 éves autón. 2 külön szerelő cserélte őket és egyik sem az a fajta aki átvágja az embert. Egyébként közeli ismerősök. Eddig minden korrekten lett javítva az autón. Mind a 4-nek volt egy pici hangja, aztán a bal első feladta. Csere. Mindig a leghangosabb lett cserélve.
2012. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Párban illik, feltéve hogy van rá pénz, egyébként lehet egyesével is, csak nem éri meg.


Ha az egyik megadja magát nyilván a másik is határon van már, csak még nem adta meg magát, egyszerűbb egyszerre elintézni, meg olcsóbb is. A fékmunkahenger más téma, azt elég akkor cserélni ha elfossa magát.

2012. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!