Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (1969-es Dodge Challenger 440...

Kexrex kérdése:

(1969-es Dodge Challenger 440 magnum) szerintetek mennyire jó kocsi? érdemes megvenni? (nekem nagy álmom)

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá felesleges 20-30 milliód, egy gyűjteményben jól mutathat.
2012. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tegnap találtam egy jó oldalt ahol (mihez képest) "olcsón" találtam egy kitűnő állapotban lévő 69-es challengert 9millióért :D

a másik meg hogy jogsit nem adnék annak aki egy ilyet gyűjteménybe rakna...ezt vezetni kell!! :D

2012. okt. 2. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy gyűjteményben lévő autót is lehet vezetni. ;)

Úgy értettem a gyűjteményt, hogy ha van mellette egy rakás más autód, tizediknek vehetsz ilyet, álombeteljesítés címén. Egyedüli autónak viszont totál alkalmatlan. Egyrészt az ilyen öreg amerikai autók mára már nagyon kókányoltak, több évbe és még több millióba kerül, mire egyáltalán jó lesz, majd ismét több év és több millió, mire tökéletes lesz, másrészt 30-40 litert simán benyel.

2012. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!