Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdemes egy 10 honapos baba...

Erdemes egy 10 honapos baba mellett elkezdeni vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
A problema fo oka, hogy ejszaka azert 3-4szer felkelek hozza, van hogy faradtabbanak erzm magam masnap, van hogy nem. Azt olvastam hogy 4 oranyi alvashiany 6 uveg sornk felel meg a kutatasok szerint. Meg ha nem is erzem magam nagyon almosnak(hiszen hozzaszoktam az ejszakai keleshez),elkepzelheto hogy megis kihat a koncentraciomra(amit mas esetben neha talasztalok is,de lehet csak a sok gyerekkoruli teedo zavar ossze neha)? Szabad igy kozlekedni, ha nincs nagy rutinom a vezetesben es raadasul meg szorongo vezeto is vagyok? Vagy ti varnatok inkabb addig mig a gyerek oviba megy es atalussza az ejszakat?

2012. szept. 26. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Szerintem érdemes belevágnod. Úgyis az elméleti oktatással kezdődik az egész és ott nem talán nem befolyásol annyira az alváshiány, ha van egyáltalán. Sőt, a gyereknek altató helyett felolvashatsz a KRESZ-ből is :D (na jó ez durva lenne).

A gyakorlati órákat egy kellően rugalmas oktatóval olyan napokra teheted, amikor kipihentebb vagy ( tippelek: pl. hétfőre, hisz hétvégén a párod átvesz gondolom bizonyos feladatokat ), az oktató pedig ügyel, hogy nagy galibát ne okozzál.

2012. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!