Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékagycsapágyat, hogy...

Kerékagycsapágyat, hogy érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
párba vagy egyenként is lehet ? mert nekem a jobboldal kell cserélni elsőt, hátsót de ha már elviszem cseréltetni akkor cseréltessem mind a 4 et ? és még 1 kérdés most cseréltem ki a jobb hátsó fékmunkahengert, cseréljem ki a másikat is ? vagy nem fontos ?

2012. okt. 7. 14:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

akkor az lesz, hogy kicseréltetem mind a 4 et nem akarok havonta szerelőhöz járni + amúgy is 18éves a kocsi 6 éve van nálam ki tudja ,hogy mikor voltak cserélve

"red4me" én az egész kocsit kicserélném ,de nem tehetem meg úgy hogy marad ez :D

és köszönöm a többieknek is a hasznos válaszokat

2012. okt. 7. 21:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyik első megszólalt mert túlhúzták, anyaghibás vagy egy gagyi gumi szétqrta. Lehet a másik oldal majd 50 ezer múlva szólal meg.

18 éves autó, sanszos hogy a 4 keréken 4 féle gyártó csapágya van amit 4 különböző szerelő szerelt be.

Amelyik morog azt lecserélteted, miért fizetnél két szerelést és két csapágyat, nem vágom mitől lesz ez olcsóbb.

2012. okt. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennyi idős autónál már lehet, hogy cserélték. Tehát más minőségűek is lehetnek, amiből következik, hogy akármikor tönkremehet. Lehet hogy egy hónap, de lehet, hogy több év.

Ha eredeti csapágyak vannak benn, akkor viszont érdemes bezsíroztatni őket. Az amúgy is hozzátartozik az időszakos karbantartáshoz. (100ezer km vagy nemtommennyi)

Ja, és nem bíznék a szerelőben. Ha jó a csapágy, mondhatja, hogy kicserélte, közbe meg nem...

2012. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!