Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor van a Seat autókban?

Milyen motor van a Seat autókban?

Figyelt kérdés
Audi? Lehet h tévedek...

2012. okt. 4. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Öreg 168000KM van a vasba és motorikusan semmi gond vele a kopó alkatrészeken kívül! Ja és mondj egy autót a Suzukin kívül amivel nincs semmi gond! A francia autókat ne merd említeni!
2012. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Büszke is vagyok rá te sza.rházi!
2012. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gomzoli ***** válasza:

hehe, 168 ezer már valami? Normális autóban 180 ezernél kell először vezérlőszíjat cserélni...

Ha összeszámolom, az eddigi kocsijaim rükvercben is mentek már ennyit... :-)

De azért gratula, hogy sikeresen túljutottál kedvenc gépeddel a bejáratós korszakon.

2012. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gomzoli ***** válasza:

Ja tényleg, kértél példát.

Az eddigi leghosszabb ideig egy F Astrám (1,4 8V 60 Le) volt anno, 9 éven át. Már használtan vettem, 3 évesen, 66 ezerrel. a 9 év alatt a magam részéről 340 ezret MÉG belehajtottam, 406 ezer km volt benn, amikor beszámíttattam 2005-ben, amikor egy 1,7-es CDTI Combót vettem. Ebben most van 204 ezer. 1, azaz egy izzítógyertya (12 ezer FT) sajnos már tönkrement benne...

Ha itt tartasz, majd szólj, jó?

2012. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!