Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok szoktak inteni...

Motorosok szoktak inteni egymásnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakran látni hogy mikor egymás mellé beállnak a piros lámpánál biccentenek egymás felé.
2012. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, én is mindig ezt látom. Vagy intenek, vagy köszönnek is egymásnak. De még csak általánosat menet közben is, mint a BKV sofőrök, ha elmennek egymás mellett, vagy egymással szembe. Bár az autósok is ilyenek volnának, ahelyett, hogy kb. mindenki dögöljön meg. Vagy legalább az azonos márkát vezetőek.
2012. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én intek minden motorosnak. Legyen az Simson, Mz, nagy robogó, Sportmotor, chopper. Hisz egy lelkünk van. Sőt, még a rendőrnek is intek. A 70 éves robogós Józsi bácsiknak, a 80 éves Simsonos Pista bácsiknak, és a munkába járós robogósoknak nem szoktam inteni, mert ők azt eszközként használják, és nem társnak.
2012. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam motorosoknak... Robogósoknak nem, de ha intek se értik mi van... Viszont Simsonos már kapcsol:D Pirosnál is biccentek, de van, hogy menetközben is csak biccentek... Én mindig intek, szerintem ez is jelképezi a motorosok közti összetartást...:) (Nézzétek meg a motoros csoportokat a neten...:D) Úgyhogy igen, szoktak. (Bár néhányan a kis csíráknak nem intenek... Pedig ők is így kezdték:))


14/F - Honda NSR 50-ről:D

2012. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen, intek, vagy biccentek, esetleg lábbal, ha kézzel nem megy.
2012. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. Sokszor autóban ülve is megemelkedik a bal kezem megszokásból. :)


(meg ha valaki tanácstalan arccal ül a gépen vagy áll mellette az út mentén, akkor meg is állok, mert hordok magamnál felszerelést kisebb javításokhoz - a nyáron volt aki nem tudott volna továbbmenni ha nem találunk egy csípőfogót a táskám alján :) )


26F

2012. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os: Amikor nekem megálltak segíteni totál elcsodálkoztam... IGENIS VANNAK SEGÍTŐKÉSZ EMBEREK ebben a cudar világban!:)))))
2012. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 - na igen, pitypangot se ér az intés meg a bajtársiasság, ha nem segít az ember amikor épp szükség van rá. :)
2012. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. alfa romeo tulajok között szokott lenni intés
2012. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!