Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! 10 soros acélbetéte...

Motorosok! 10 soros acélbetétes bőr bakancs megfelel a motorozáshoz speciális csizma helyett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a jogsit hosszú szárú komporit betétesbe csináltam. Tellesen jó volt. Leszámítva azt hogy szellőzése az nem jobb attól hogy éri a menetszél. Szal a lábam az nem fázik benne nyáron :D

Meg ha valami munkavédelmit akarsz használni akkor az védelem szempontjából is ott van szerintem mint egy normál motoros csizma.


Az enyémnek eléggé bumszli az orra mert kívülről gumi erősítés van rajta, sokan meglepődtek rajta hogy rendesen tudok vele váltani, pedig nem nehéz :)

2012. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én amikor tudom 14 soros Shelly's Ranger bakancsot hordok és sokkal jobban érzem magam benne motorozás közben ,na meg ha esel nem fog kitörni a bokád egyből.

Speciális csízma?Kinek van rá pénze?

2012. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Főképp ezért is kérdeztem :) meg nem is néznek ki jól szerintem, az acélbetkósban meg fesztiválokat húztam le nyáron és közel áll hozzám. Van egy régebbi B-Steel, annak is körbe vastag gumija van meg eléggé csúnya már a felülete, de vastagabb bőr mint az átlag az pont jó lesz rá akkor.

Valahogy még nőiesebbnek is érzem magam benne, mert az már megszokott látvány :D

2012. szept. 9. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Csaj vagy? :)
2012. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Speciális csízma?Kinek van rá pénze?"


Nekem van. Amikor néhány éve a motorom megelőzött a Hringen és szikrákat hányva eltűnt a kavicságyban akkor áldottam az eszem, hogy egy drága versenycsizmában ért eme örvendetes esemény. Aztán összemezgereltem a motort és hazaröfögtettem összerakni.

2012. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a "speciális csizmámat" 15.000.--ft ért vettem! Probiker traveller! Teljesen elégedett vagyok vele! Szerintem kiváló csizma tökéletes szellőzéssel! A 10 soros is jó végülis,csak nem igazán erre lett kiatlálva! :)
2012. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es igen nőből vagyok :)

15 ezerért én még nem láttam csizmát, max használtan neten de próba nélkül rendelni biztos nem fogok

2012. szept. 10. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező Hölgy! :)


Én 3 éve vettem,de még most is itt van akcióban 18.000.-ért!

Tessék: [link]

2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van acélbetkos bakancsom, de nem jott be a hocizáshoz, nem érzem olyan jol a fékpedált meg a váltót benne, és télen nem a legmelegebb....én is lány vagyok, de szerintem ne a divat érdekeljen hanem hogy jó és kényelmes lábbelit találj, ja és olyat amit jol tudsz használni.Nekem pl nem jött be a csizma se mert a bokámat feltörte, de mozgatni meg nem negyon tudtam benne a lábam.És persze attol is függ a dolog hogy milyen mocira használod....
2012. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...mocizáshoz...bocs
2012. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!