Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha Ford mániás vagyok?

Normális, ha Ford mániás vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tom mér, de imádom a Fordokat, egyszerűen imádom, azt a "fordos stílust". (15 éves fiú vok)
2009. aug. 1. 15:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem Ford Focus Ambiente 1.4-es van. Nagyon szeretem. Nagyon megbízható. 6-7 liter a fogyasztása, és szerintem ez nagyon jó. 6 éve hogy meg van már és még semmilyen gond nem volt vele. Semmi. És ezt csak hangsúlyozni tudom. Én is nagyon Ford mániás voltam, vagyok és ezek után hogy ki is probáltam, és tulajdonos is vagyok leszek is mert csak ajánlani tudom.
2009. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

" a haverok előtt kicsit ciki volt: Neked mi a kedvenc kocsi márkád.: mindenki: Audi, BMW, Merci, meg stb... én meg Ford..."

gazdag barátaid vannak?

Talán még nagyon fiatalka vagy?...igazán pozitív, hogy a haveri kör ellenére bármiben is ki mersz állni a saját meggyőződésed mellett! ez nem mindenkinek megy könnyen! :)

2009. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen, vannak gazdag barátaim. De előttük sem szégyenlem.
2009. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most látom, h vmelyik f.sz írt az én nevembe, kössz a válaszokat! Am nem minden barátom gazdag, de ennyire nem kell túl "izélni" a dolgot!

Mégegyszer kössz a VÁLASZOKAT!

2009. aug. 11. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!