Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha Ford mániás vagyok?

Normális, ha Ford mániás vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tom mér, de imádom a Fordokat, egyszerűen imádom, azt a "fordos stílust". (15 éves fiú vok)
2009. aug. 1. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj,majd kinövöd :)
2009. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek van egy kedvenc autómárkája, nincs ezzel semmi baj. Te a fordot szereted, én meg mást.
2009. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Fuuuu ez katasztrófa, ez nem normális dolog, súlyos következményei lehetnek :S:S :D:D:D Csak a Honda (Y):P
2009. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Mért merült fel benned ez a kérdés?
2009. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A párom is Ford mániás. Ő a Fordnál is dolgozik:))
2009. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mire eljutsz odáig hogy beülj egy kocsiba, és mire lesz rá pénzed el is felejted. Én imádom a német kocsikat, és egy franciát vezetek már évek óta.
2009. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én majdnem a fordot utálom a legjobban, nekem a vw és a volvo az örök kedvenc de nem tartanám magam abnormálisnak emiatt.... (fordot csak azért utálom mert sokat eszik és megbízhatatlan)
2009. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Normális. Megvannak a Fordnak az előnyei, biztos tudod ha mániás vagy. Pl. nekem Fiesta 1,4 Tdci 4 literes fogyasztással azt produkálja amit más autók csak 7 liter benzinnel tudnának. És ha az utóbbinál maradnék nyomatékról is le kellene mondanom. És ott tartok hogy 180 ezer km-ből, 120 ezret én tettem meg vele, és még olajat csak cserélek, utántöltésre nincs szükség!
2009. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, csak a haverok előtt kicsit ciki volt: Neked mi a kedvenc kocsi márkád.: mindenki: Audi, BMW, Merci, meg stb... én meg Ford...
2009. aug. 1. 22:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Bár rajtam kívül van egy vw -és is, tom, h nem ez a legfontosabb, csak gondoltam, h megkérdezem:))
2009. aug. 1. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!