Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 353 vagy Skoda S100?

Wartburg 353 vagy Skoda S100?

Figyelt kérdés
melyik a jobb ha hosszútávon gondolkodunk?

2012. szept. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Napi használatra vagy veteránnak hobbiból? Mondjuk én S100-et venném, bele egy Favorit motor (tökéletesen passzol, nem kell farigcsálni) nagyobb fékek, kis futómű tuning, GYÁRI tuning mentes külső és máris van egy különleges autóm.

De a Wartburg is jó, csak ugye 2 ütemű. Ha taposod akkor nagyon tud zabálni. Meg ha jól tudom 2020-tól be vannak tiltva. Bár akkorra már biztosan veteránok, szóval OT rendszámot rá és mehet ugyan úgy tovább. :D

2012. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pl a Wartburgot választanám. Fateromnak is volt meg papámnak is és nagyon jó kis autó. Az egyelen baja az, hogy nem tudsz csak simán a benzinkúon ankolni, hanem neked kell a benzinbe olaja keverned. De csak ez az egy háránya van, én szánnék rá idő, hogy keverjek bele. Amúgy egy jó állapotú megvan 8 literrel, nem hiszem hogy a Skoda sokkal kevesebbet fogyasztana.

Én ilyen színű vennék, mint ennek a hátsó része és ilyen fekee hűtőrácsa van.

2012. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Skoda 100!Tetszik az autó formája meg ritkábban látni az utakon bár már Wartburgot se nagyon látni de akkor is szebb kocsi igényesebben van kialakítva!
2012. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sn0wf0x ***** válasza:
Skoda 100! :)
2012. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a két tipus volt, egyértelmüen hosszabb távra a wartburg a nyerö,a skoda szebb, de ha jól utána nézel mennyi s-100-as szaladgál még,és mennyi wartburg akkor a strapabirás már el is van döntve.mind a két tipus hibáiról sokat lehetne irni,de ugy is te döntöl
2012. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!