Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda S100, vagy Zhighuli 2101?

Skoda S100, vagy Zhighuli 2101?

Figyelt kérdés
Leginkább azok véleményét várom, akik rendelkeznek az említett típusokkal!
2011. szept. 17. 15:40
 1/5 anonim válasza:
Zhighuli 2101-re szavazok.Nekem ez volt az első autóm ezután 2104 utána 2107 most 2109-em van.Mindeggyik megbízható ha javítani is kell olcsó az alkatrész és házilag ki tudod cserélni.
2011. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát inkább zsiga, sokkal "népszerűbb" mint a skodri
2011. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt a kérdés az, hogy OldTimer-t akarsz-e belőle csinálni, vagy használni akarod? Ha használni akarod, akkor inkább 2107, nem 2101, ha oldtimer, akkor Skodri. Abból is inkább az MB1000
2011. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Lada az azért komolyabb konstrukció.

Nekem volt Ladám és sose hagyott ott sehol. Meg volt annó pályazsigám is. Semmi extra nem volt rajta de mégse bírtam szétnyűni hónapok alatt sem pedig nem kíméltem földút meg por meg mindent kapott ez idő alatt és padlógáz padlófék volt a variáció a kezelésében.

A lada után ha átülsz egy skodába olyan mintha egy szekéren ülnél. Próbáld ki és el is döntötted szerintem hogy melyik a (jobb) :) és a skoda se fogyaszt kevesebbet csak az nem is tud gyorsulni. :)

2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külsőre mindenképpen a Skodát választanám.. azonban: A Skoda a motor elhelyezése miatt farnehéz, ezért csúszós útviszonyoknál, erős szélnél kiemelten figyelni kell (annakidején sokan cementeszsákot raktak előre, hogy kiegyensúlyozzák). Aztán a vízhűtés miatt fenáll a veszélye a felforrásnak.
2011. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!