Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51/b simsonom olyan...

Simson s51/b simsonom olyan mintha néha nem kapna szikrát, és van hogy nem indul, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A főtengely szimeringeket és a megszakítót most cseréltük.

Feltételezem hogy amiatt nem indul néha amiért kihagy a szikra. Lényegében azért írtam hogy a gyújtás hagy ki mert nem tudtam másképp leírni, lényegében


2009. júl. 30. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbálkozz egy új gyertyával, másodszor lehet az új megszakító is hibás ez saját és mások tapasztalata is.

Utána végig lehet bogarászni az összes gyújtáshoz tartozó alkatrészt a gyertyapipától a gyújtótekercsig.

2009. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egy gyertya csere nem ártana
2009. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kondenzátor is lehet ludas!
2009. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Apropó Simson S 51 B! 25 évvel ezelőtt motoroztam ilyenen és már akkor használtan vettem. Ezek a motorok még mindig mennek? Ezek szerint a Német Demokratikus Köztársaság ipara nem volt semmi!!!
2009. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
26%
Mindegy csak ne a házunk előtt rúgdosd állandóan
2009. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya, valóban okozhatja, vagy gyujtástrafó, vagy tényleg nem jó a megszakitó vagy nem megfelelően van beállitva. Gyujtáskábel már kisebb eséllyel de mégis, gyertya pipa! kondenzátor is. Villamosságis haver, ha van méregesse át és kiderül. Vagy megbizható villamossági szerelő. Főtengyely szimering ha bele való, jól van betéve és nem füstöl mint állat akkor nincs hozzá köze. (Farcs levegőt ne szivjon). Karbit is ki kell pucolni. Nézd meg nincs e valahol dugulás.
2009. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A gyertya az új.. Isolator 260-as.. még egy észrevétel ha sokáig alacsony fordulattal megyek akkor bekormozza a gyertyát.. emiatt is van hogy gyertya puculás nélkül nem jutok sehova se..

A másik a megszakitó szerintem nem csinált neki semmit se.. nem hinném hogy rossz lenne.. de ezt is kilőttük.

Az tesz valamit hogy nagy főfúvokám van és a súbertűnek a szintje is ugyvan beállitva hogy a legtöbbet kapja.. (60-as henger)

2009. júl. 31. 18:44
 8/18 A kérdező kommentje:
utóbbi kérdés lett volna
2009. júl. 31. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ezaz, ha már meg van variálva hogy 60-as henger, de bizotos be tudja egy szakember állítani. Fekete a gyertya, igen rég nem kétütemüztem de szerintem sok anyagot kap, ha tévedek elnézést, de a másik lehetőség hogy keveset. Csokibarnára kellene kiégnie. Tehát a karaburátort szükséges hozzáállítani megfelelően a hengerürtartalom külömbséghez!:) És a benzin-olaj keverési arányából is akadhatnak problémák, bár feltételezem hogy azzal tisztában vagy.
2009. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Előző: Jobban megnézve a kérdést, sok anyagot kap!
2009. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!