Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezetni nem tudó autósok,...

A vezetni nem tudó autósok, miért pont Suzukival járnak?

Figyelt kérdés
Van persze olyan is aki nem, de megfigyeltem már és általában ez a jellemző.

2012. szept. 14. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyent. Mindössze annyiról lehet szó, hogy suzukiból sok fut az utakon és a valószínűsége nagyobb, hogy pl kezdő sofőr vezeti vagy olyan aki nem annyira rutnos. Kevesebb esélye van hogy pl egy Aventadoros vezetővel találkozz :)
2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Én sem tapasztalom..

De nem irtad miben nyilvánul meg a vezetni nem tudó autós!

Talán betartja a sebeséget és feltart téged? esetleg a parkolóhelyen 2 helyet is lefoglal esetleg mindig suzukisok huzák meg az autódat??

2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
A suzuki swift egy eléggé olcsó kocsi, népszerű kezdő autónak. ezért lehet az amit tapasztalsz.
2012. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Én meg mondjuk azt nem értem, hogy miért mindig azok kérdeznek b@romságokat, akik csak azt hiszik, hogy tudnak vezetni. Jól kérdezte előttem valaki, miben nyilvánul meg a vezetni nem tudás? Kezdő autó? És? Azért kíváncsi lennék rá, hogy egy kezdő vezető miért vörös posztó majdnem mindenki szemében. Talán mindenki jogosítvánnyal a kezében jött a világra?
2012. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 TOMAtm ***** válasza:
62%

tudok vezetni és szuzukival járok.a világ legjobb sport-túra motorjával.

mi a gond?

az autós szuzisok télleg nagyon lámák,én ezt annak tudom be h nem igazán érdekli őket a vezetés vagy maga az autó,nem is szánnak rá pénzt sem és a szuzi olcsó és jó is.a maga kategóriájában.

2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
azért mert sok fiatal kap vagy vesz mert olcsó és könnyű rajta megtanulni szval sok fiatal kezdőautónak azt vesz vagy kap.
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tévhit azért alakult ki, mert:

- A kispénzű kezdő sofőrök körében elég kedvelt márka! Kb. annyira, mint az F-Astra (szóval akár ezt is írhattad volna), vagy a régebbi Golfok. Ergó, nekik még nincs rutinjuk és inkább egy "fillérekből" helyrehozható autót törjenek már össze, mint egy BMW-t.

- Az idős nénik/bácsik akiknek már nem valami éles a reflexük, a pénzüket az unokákra költik, de egy megbízható és olcsón fenntartható autót akarnak!


Azok, a Suzukisok akiknek már évek óta van jogsijuk és nem állatkodnak az utakon, hanem csak arra használják a kocsit, hogy eljussanak 'A'-ból 'B'-be azok tudnak vezetni! Mert hidd el, hogy vannak ilyenek, csak járj nyitott szemmel és ne a Suzuki(sok) iránti előítélet vezéreljen! ;)

2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel az autópályán a belső sávban rámvillogó, 150-170-nel robogó, vagy robogni kívánó BMW-sek és Audisok jobban zavarnak...
2012. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért írsz ki minden héten kétszer provokatív kérdést a suzukival kapcsolatban?Kur.va unalmas.
2012. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tudok vezetni és szuzukival járok.a világ legjobb sport-túra motorjával.


Nem akarok kötözködni de olyan nincs, hogy a világ legjobb sport-túra motorja.

Ha esetleg a busára gondolsz akkor javaslom ülj át a nagy ZiZire. Ám túrázásban szerintem a nagyobb túraendúrók BMW GS, Duc. Multistrada verhetetlenek.


4 évig busám volt.Nagyon szerettem, de korántsam a világ legjobb sport-túra gépe :D

2012. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!