Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B vectra. Isuzu motoros?

B vectra. Isuzu motoros?

Figyelt kérdés
B vectrát szeretnék venni, kis fogyasztással. Azt mondják, hogy az 1.7 isuzu diesel keveset fogyaszt, és hogy elég strapabíro. Sok hirdetésban nem írják oda az isuzut, csak annyit hogy 1.7 td. Az opelnek van saját 1.7 turbodiesel motorja is, vagy ez mind isuzu motor?

2012. szept. 8. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, az Isuzu Diesel az nem feltöltött, ergó csak DI a kódja... Ha minden igaz. 68 lóerőre tippelek!
2012. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagan ***** válasza:
szerintem az opelnek is van saját,rá kell kérdezni a tulajtól emailben és akkor kiderül:),az isuzu az tényleg jó kis konstrukció,én is pályázok egyre téli autónak csak kadettben:)
2012. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kiss József Aladár válasza:

ha jól tudom, B Vectrába már nem kerültek az Opel házi fejlesztései, csak az Isuzu. Ezt egyébként onnan tudod megkülönböztetni, hogy hahu-n az Isuzu 82 lovas, az Opel pedig 68.

Jaaa, és ha számít vmit a véleményem, akkor CSAK Isuzu! :)

2012. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sys84 válasza:
B vecrában is van az opel saját "másolt" 1.7 dieselje és az isuzu is.Az isuzu nagyon ritkán eladó mert nagyon jó, de akinek olyan van és eladja az oda fogja irni hogy isuzu ugyanis jóval nagyobb az esélye az eladásra.
2012. dec. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!