Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm nem jól végzi a...

Dany22 kérdése:

Az oktatóm nem jól végzi a dolgát és csak a pénzt veszi el mit tegyek?

Figyelt kérdés

bairatkoztam jogsira M-kategorias kifizettem a pénzt és ma volt az első órám.Mindha ott se lettem volna.végig a kocsiról beszélt.mikor mondtam neki mindenki elött,hogy tanár ur lesz olyan rész ahol a motoros oktatásról is tanulunk?erre berakott egy 3perces filmet hogyan készült a robogó mind a discoverin is van.utána ennyi cső!! :D igazabol azert fizetek,hogy valamit tanuljak de igy csak a kocsi dolgokat fujja engem nem erdekell.nekem nem abbol lesza vizsga.

mai napom mindha ott sem lettem volna.aztán az lehetseges,hogy a b kategorias jogsinak és az M- esnek is egyforma az elsősegély összege?17ezer ft ot mondott.ez lehet newm is gond csak kinezem belöle,hogy leakar huzni.mit tegyek?ha kekeckedek vele mondom,hogy nem okés igy akkor megbuktatvagy enynit sem tanit.mas suloiba menjek el?A pénzemmel mi lesz?buktam?


2012. szept. 5. 23:02
 1/6 anonim válasza:

neki van egy "tan terve" mint az átlag tanároknak neki ezt kell leadnia a "diákoknak"

a pénzedért meg ne sírjál

2012. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés,hogy tan terv.de ha egy előadason csa 5percet foglaklkozik a motorosokkal akkor minek fizetünk?vagy mindenütt igy megy,hogy a motoros autps egyben van?és a motorost haggyák majd megtanulja ahonnan akarja
2012. szept. 5. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, te most KRESZ oktatáson voltál.


A KRESZ oktatás 99%-ban megegyezik az M és B kat. jogsiknál.

Sőt, tulajdonképpen a B kat. 100%-ban magába foglalja az M-et.


Az elsősegély pedig ugyan az minden kategóriánál, nem is kell többet letenned ha más kategóriát csinálsz.

2012. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban, a KRESZ része szinte teljesen megegyezik a B kategóriával. Van 1-2 kivétel, pl. a sebességhatárok, milyen utakra lehet felhajtani. De ezeket majd ha ott tartotok akkor elmondja. Nálunk is teljesen ugyanígy volt. Az EÜ oktatás pedig teljesen ugyanaz az összes kategóriánál.
2012. szept. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a B kategória megszerzésével kapsz M-et is így az oktatás magába foglalja azt is.

Van benne olyan ami téged még nem érdekel, de nem árt ha figyelsz mert van benne bőven SMKP-s dolog is.

vizsgapogit szerezd meg és gyakorolj abba.


(én Ak-sat csináltam úgy hibátlan vizsgával hogy B-s tanfolyamra jártam...)

2012. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"oktatóm nem jól végzi a dolgát" lehet ő már akkor motorozott/autózott mikor te még zacsiban voltál, a kresz nagyrésze megegyezik, te meg majd eldöntöd kis p*cs létedre hogy hogy kell kreszt oktatni? vicces... fura egy világot élünk
2012. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!