Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort érdmesebb...

Melyik motort érdmesebb megvenni egy KTM 450 EXC-t vagy 1 525EXC-t? ------>

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 15 éves fiú vagyok.Még soha nem volt motorom de pár haveromnak van simsonja kipróbáltam őket és egyész jól ment (csak 1-szer estem el). úgy gololtam én is veszek 1 motort de erősebbet mint az övék és ez a 2 tipus között vacilálok szerintetek meiket érdemesebb megvenni?
2009. júl. 28. 19:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Figyelj! Elhiszem hogy született tehetség vagy, meg stb, de akkor is ERŐS az a krva motor! Tényleg a te érdekedben írjuk ezt. Miért nem elég erős neked a 125ös 2t? Az is elmegy ugyan azon a terepen ahol az exc, vagy tud menni 160at, annál meg több nem is kell, ha nincs rá jogsid, nem tudod hol kimotorozni. Amúgy hol laksz? Ha nem akarod kiírni, írj pls privát emailt. Ha nincs messze esetleg találkozhatnénk. Szia! 15f
2009. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ja, és a motoros tudás nem abból áll hogy el tudsz indulni,megállni kanyarodni, váltani stb, hanemabból hogy hogyan tudsz reagálni a külömböző veszély helyzetekre, mennyire érzed a motort. Ez legalább 1-2 év után alakul ki, sőt még több idő alatt. Én is tudom, hogy nem tökéletes a tudásom, de igyekszek sokat motorozni, külömböző helyzeteket megoldani. Szia! 15f
2009. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Csobánkán lakok
2009. aug. 6. 21:08
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
tudsz motorozni mi? Hringen pályarekordhoz közel álló időket menő több 10éve motorozó barátaim nem állítják ezt ilyen nagyképűen.. pedig róluk állítom hogy igen, tudnak motorozni! az hogy az ottani simós haverok mit mondanak az semmit sem számít.. nekem is mondta simsonos haverom hogy tyűű de jól motorozok csak mert újabb fajta motorom van és jobban tudtam vele menni, de attól ugyanúgy megcsúsztam a porban és megcsókoltam a földet. szállj le a földre öcsi, mielőtt még a motor küld tolószékbe.. 125ös DT bőven jó lesz.. főleg hogy még simsonnal is képes voltál elesni, ami azért művészet, hacsak nem trükköket próbáltál csinálni, amit erősen kétlek.
2009. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
19%
Született tehetség, megvetetik veled a motrot hogy aztán ők is kipróbálhassák. Láss már át a dolgokon. Egyébként meg vegyél csak egy szép nagy motrot. Hamarabb le van tudva a gond.
2009. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
Hagyuk ostoba ez a gyerek mint az állat biztos teli vannak pénzel azt királynak képzeli magát.Az ilyen kis köcsögöt jól teli beverném azt ráültetném egy simsonra.Yamaha fehérnél hivatalosan versenyző ( 6 éves kora óta )ismerősöm nem tud 400 as cross motornál nagyobban kimotorozni.pedig 85 cm3 as crossban magyar országon 2 helyezés bajnokságban (nevet nem írok de ha muszáj kiirom).MOst 10-11 éves motoros múlttal is csak 250 es 4 ütemű yamaha yzf el motorozik pedig még nemzetközi versenyeken is indult.Olaszországban edzőtáborokba jár.Németh Kornél edz havonta párszor .Akor mit vered a nyálad hogy neked 525 ős ktm kell ? Tetves kis 80 as enduro is megfingat.lehet hogy kamu a kérdésed de az biztos hogy gyökér állat vagy.Az ilyen ember a szememben szar és kívánok neked egy balesetet a többi motorosnak meg széles utat olcsó benzint.Te motoros te egy ficsúr vagy .
2009. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szia! Látom előre tetted a kérdést, de miért? Nem voltak elég egyérteműek a vállaszok? Kezdésnek nem szabad nagy motort venni. Vegyél egy max 125 ccm-es mocit, akár milyen kategóriában. Most nem tudom, jogsid van? Írtad hogy sport mocit szeretnél... Azt hol szeretnéd használni? Vállaszodat várom! Szia 15f
2009. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szerintem azért nem válaszol mert már kinyírta magát:D
2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Szerintem meg csak simán troll... :D

De ha mégsem: Azért kíváncsi lennék, mit produkálnál a csodás tehetségeddel egy 450-es nyergében, de tippem lenne :D Nekem van egy 525 EXC-m, 6 éves korom óta motorozom, volt már alattam mindenféle gép 35-től 1300 köbcentiig, de úgy ülök rá, hogy tiszteletben tartom az erejét. RM 125-ről ültem át rá, de még arra sem tudom azt mondani, hogy kimotorozom. De szerintem ha ekkora arc vagy, vegyél inkább egy Maico MC 685-öt, vagy ha éppen nincs a piacon, megteszi egy felextrázott CR 500 is, azért ezek is lépnek... :D 22/f

2013. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Balu99 válasza:

Szia!!!


Egyik ismerősömnek most van eladó exc 525-öse!!


20 év körül van a gyerek!

A motor előtt volt neki egy 150,450,700-as quadja és utána vette az 525-et!!


A quad az nem motor tehát nagyon nem tanulhatott meg vele motorozni!!


Én 17 vagyok!

Meg szeretném tőle venni , mert mondta hogy nem nehéz vele menni annyira ha figyel rá az ember!!


Én nem kimotorozni szeretném és hasonlók hanem földúton menni vele és amikor lerakhatom az A korl akkor a forgalomba!!


Nagyon sokan írták , hogy nehogy vegyek 125-ös motort mert azt utána lehetelen eladni!!

2015. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!