Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek 35 kW-ig?

Milyen motort vegyek 35 kW-ig?

Figyelt kérdés
Szeretném jövőre megcsinálni az A2 jogsit, ami új kategória lesz és 35 kW a felső határ és vennék előre egy motort. Max 300ezer forintot tudok rákölteni. Valami idősebb túra vagy gyorsulási amin gondolkodom, de kezdő vagyok a témában. Munkába járnék vele, meg hétvégén hosszabb túrákra. 300km-nél hosszabb nem lenne. Olyan motort szeretnék, ami ezt bírja és húz is rendesen. Nincs semmi elképzelésem, csak annyi, hogy ne cross legyen, mert az nem igazán tetszik, meg nem is közútra való.
2012. szept. 2. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó... Írtam üzenetet.
2012. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább független motorosok véleménye érdekelne.
2012. szept. 2. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Enduroról mit gondolsz? azók a jók ilyen kategóriába de 600 meg 650 bivaly egyhengersek, benne vannak a kategóriába, amúgy meg 250 etz, jól kijösssz vele scak jót kell megvenni ha van rá pénz, ne vedd meg az elsőt nézd meg a többit!
2013. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!