Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbra kanyarodtam index...

Jobbra kanyarodtam index nélkül láttam hogy pont ott voltak rendőrök de nem jöttek utánam nem is intettek le. Megtörténhet hogy felirták a rendszámom és utólag megbüntetnek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 00:00
 1/9 intrepid ***** válasza:
100%
Egészen valószinű, hogy nem. Azért én is kocog dolognak tartom, ha valaki nem használja az indexet. Mindig is szoktam az ilyenre mondani, hogy "lóf@sz a seggedbe".
2012. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyenekért helyszínit kapsz ha észreveszik, ha nem intettek le megúsztad.


De az első kollégának igaza van, lópéló az ánuszrózsádba, legközelebb indexelj.

2012. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem büntetnek meg.

Gondolom az eddigi válaszolókkal még soha nem történt meg egy irányjelzés elmulasztása...

2012. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizonyítani is nehéz lenne. Am a fővárosban 98% lexarja az irányjelzést. Olyat is láttam, aki balra jelez és jobbra megy :D
2012. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Nem, mert kínosan figyelek rá, pont azért mert nem egyszer lett már majdnem csatt ilyen miatt, sőt, egyszer siekeresen mentem 3hétre kórházba mert egy tehetséges néni elfelejtette és rámhúzta a Fiestáját mikor motoroztam.


Úgyhogy betegesen indexel mindig, mindenhol.

2012. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5/5


Pontosan mr.flash! Indexelni kell, én pl azt utálom, hogy (szintén motorral) előzök, és miközben előzön kijönnek elém index nélkül... Azért ez elég szabálytalan, és balesetveszélyes... És egyszer már majdnem elestem emiatt. Tessék odafigyelni az indexre, nomeg a tükrökre! Körforgalom is ilyesmi dolog, ha kifordulsz indexelj, mert akkor egy valaki bemehet e körforgalomba, mert te úgyis kimész belőle... Nem olyan bonyolult.

2012. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azért mondtam, mert szerintem nem kell...

És gondolom a kérdező sem kérdezte volna, ha rendszeres leszarná a szabályokat. Csak fölöslegesnek éreztem pont ezek miatt a basztatást.

2012. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szóval szoktam indexelni.

de!

volt egy rendezvény ami miatt nem lehetett balra menni csak előre vagy jobbra.

és emiatt hirtelen úgy gondoltam nem indexelek aztán miután továbbmentem már beugrott hogy akkor is kell mert még igy is az van hogy előre is mehettem volna vagy jobbra,akkor nem kellett volna ha előttem is lezárják az utat.amúgy szoktam indexelni

tudom is hogy kell!

előzésnél például másik sávban vagyok ott kikapcsolom az indexet.emberek 99% ezt nem tudja hogy így kell

én még ezt is tudom

2012. szept. 2. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele, sztem a rendőrök sem ezt figyelik, max akkor, ha nagyon unatkoznak :D
2012. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!