Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a trükkje annak, hogy a...

Mi a trükkje annak, hogy a kereskedő csak 1 slusszkulcsot ad el 1 autóhoz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

gondolom használt kocsi, és eltűnhetett az évek alatt a másik.

Azt nemhiszem, hogy 1 hónap múlva ellopatják, a másik kulccsal.

2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
több kocsijukat így árulják! nekem ez már feltűnő!
2012. aug. 31. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:

"Azt nemhiszem, hogy 1 hónap múlva ellopatják, a másik kulccsal."


Pedig nagy az esélye!

2012. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valóban, nagy az esélye hogy visszalopják, és mivel csak 1 kulcsod volt a kocsihoz, a biztosító sem biztos hogy fizet lopáskárra.


Én is kereskedőtől vettem az autót, én is csak egy kulcsot kaptam hozzá. A kulcs amúgy is kicsit rossz állapotban volt, így a második nap vettem két teljes értékű kulcsot, egy sima kulcsot amin nincs rajta központi zár vezérlője, és egy toll (szervíz) kulcsot. Mind a három ki lett faragva és be lett tanítva.

2012. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 atilis ***** válasza:
Mi érelme lenne annak, hogy 1 hónap múlva a kereskedő visszalopja a nevedre le adás-vételizett, és átíratott autót? Ráadásul a kereskedőnek bejelentett cége, székhelye van, nem tartana sokáig a nyomozás a rendőrség részéről azt hiszem. Ebben nincs trükk, egyszerűen a használt autók 90%-nak nincs már meg a 2. kulcsa, ennyi. Ne vegyél olyan kocsit, aminek nincs meg mind a 2 kulcsa.
2012. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pl eladja alkatrésznek ha van bontó ismerőse v vmi de sztem hülyeség az én kulcsom is elveszett már az 1. évbe
2012. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem így van ('Visszalopja') ,mivel eleve nagy a lebukás esélye!


Amúgy nekem 4kulcsom van a 23éves autómhoz! :D (2db gyári,2db bicskakulcs-központis)

2012. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta egy kereskedő, hogy 1 kulccsal be sem vesznek autót. És én is halottam már olyat, hogy ismerős ismerősének, pár hét után ellopták a kocsiját
2012. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy eleve egy kocsit a szalonból 3 kulcsal adnak el. 1 kulcsal biztosan nem vennék kocsit, mert ha nem is a kereskedő, de valaki ellopja, aki el tudja adni az alkatrészeit úgy hogy ne legyen nyomon követhető. Ha nem is minden esetben lopják el, de valami biztos van a dologban.
2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Általában használt autókhoz már csak 1 kulcs van meg.

Amúgy ha el akarná lopni nem lenne ilyen egyértelmű nemde?

Le is másoltathatná simán. Akkor mindegy hány kulcs van nem?!? Ha hiteles az autó akkor meg törzskönyvet se kapsz..

2012. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!